Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett már valaki fogamzásgátló...

Lett már valaki fogamzásgátló abbahagyás után rögtön terhes? Még meg sem jött és úgy. Lehet valami baj, vagy baja a babának?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én így lettem terhes,orvos javasolta is,hogy tabi abbahagyása után egyből próbálkozzunk mert nagyobb az esély a terhességre! Egészséges kisfiam született!
2011. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ritkán, de lehetséges, sőt, még gyógyszer mellett is. A mai tabletták amúgy is kis hormont tartalmaznak, és semmi baja nem lesz a babának ettől. Ennek régen alaposan utánakérdeztem. Ugyanis a bogyó elviekben a peteérést gátolja, azonban ha ennek ellenére megtörténik, az már nem okoz gondot. Viszont azért nem árt minél előbb tudni, hogy mi a helyzet.. Amúgy hogy van a ciklusod? Mikor vettél be utoljára gyógyszert? Hányadik napon vagy? Mikor kéne megjönnie?
2011. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekemis rögtön összejött a baba. :)
2011. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is így lett terhes :) Ráadásul neki pajzsmirigyproblémája van + megszakítással is védekeztek a tabi abbahagyása után, mégis már a legelső mensije sem jött meg neki, mert baba volt :) Már hat hónapos a picilány, teljesen egészséges :)
2011. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Február 19-én jött meg, utolsó tabit 15-én vettem be. Márc 1-én voltunk együtt. Márc. 18-án kellene megjönnie. Nem gond ha jönne a baba,de félek nehogy baja legyen, vagy akár nekem, mert már van egy lányom.
2011. márc. 4. 11:41
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként mi is megszakítással védekeztünk. Most alhasi fájdalmaim vannak. Első babánál is éreztem előre. Bár most kicsit nem bánnám, ha csalna a megérzésem. Vajon mennyi esélye van ennek egyáltalán?
2011. márc. 4. 11:44
 7/13 A kérdező kommentje:
Még valami: Első babánál 6 tabi mentes hónap után, első próbálkozásra sikerült teherbe esnem. Létezik, hogy most is megtörtént?
2011. márc. 4. 11:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem lettem, sőt már a 8 hónapja próbálkozunk...
2011. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sajnálom, de ne keseredj el. Egy barátnőm is így volt és amikor már nem stresszelt rajta annyit, akkor lett terhes. Tudom könnyű mondani, de foglald el az agyad más valamivel. Szorítok neked!
2011. márc. 4. 14:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Én így lettem, egészséges 10 éves kisfiam van! :)

Védekezni szerettünk volna még 3 hónapig, hogy tisztuljon a gyógyszer, de nem mindig jött össze, viszont a baba igen. Én is aggódtam, kérdeztem a dokit is, hogy lehet-e baja, de azt mondta, hogy ettől tuti, hogy nem! A mai gyógyszerektől már nem, pedig ez 10 éve volt!

2011. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!