Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiába próbálkozunk, miért nem...

Hiába próbálkozunk, miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Párommal már másfél éve szeretnénk kis babát de egyszerűen nem jön össze. Már voltam teljes hormon ki vizsgáláson, és nem rég végre páromat is rá tudtam venni egy ilyen vizsgálatra. Orvos szerint minden rendben talált mind kettőnknél. Nem tudom mi lehet a gond .. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul? Vagy még nem jött el az ideje? :(


23L.


2011. nov. 24. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rá ennyire. Közhelynek hangzik, de van benne valami. Nekünk is csak akkor sikrült mikor már nem foglalkoztam a nap szinte 24 órájában azzal hogy vajon miért nem jön össze.
2011. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

tényleg próbálj meg megnyugodni. Én mikor el tudtam magam engedni és nem ezzel a gondolattal keltem és feküdtem le, akkor sikerült. Mi is 14 hónapot vártunk rá, szóval tudom min mész keresztül.

Gondolj arra, hogy a baba egy nyugodt boldog anyukához akar jönni, nem egy görcsös megfeszült anyához. Biztos vagyok benne, hogy Neked is lesz majd gyermeked és átélheted ezt a csodát.

2011. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Esetleg haladjatok tovább a kivizsgálással, még messze nem néztek meg mindent, ha csak ezen voltatok, amit írtál. Ott van még az átjárhatósági vizsgálat, és ma már egyre több helyen beteszik az alapvizsgálatok közé a terheléses cukor és inzulin vérvételt.

2011. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert rágörcsölsz. Nekem 6 év után jött össze úgy, hogy én letettem róla. Akkor viszont egyből és semmiféle orvosi tanács vagy beavatkozás nélkül.
2011. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikor mi próbálkoztunk a gyerkőccel, én is rágörcsöltem, folyton olvasgattam a fórumokat, vettem ovulációs tesztet, 2 naponta voltunk csak együtt... Aztán szép sorban jöttek a negatív terhestesztek. Mikor már belefáradtam a sok kudarcba, nem foglalkoztam a témával, naponta akár többször is együtt voltunk, és még abban a hónapban megfogant a kislányunk. Vasárnap lesz 2 hónapos.
2011. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az átjárhatósági tényleg nem ártana....
2011. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy hormon (TSH) értékeid jók?

Több évi próbálkozás után teljesen véletlenül derült ki hogy magas TSH-val nagyon nehéz teherbe esni.

Nekem 3,8volt. NŐgyógyász szerint ez tökéletes, mert a normál tartományban van. DE!! Az endokrinológus szerint pedig TSH-nak 2 alatt kell lenni a babához.

2011. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Elfelejtettem leírni, hogy miután ez kiderült, kaptam rá gyógyszert, és három hónap múlva jött lett egy szép pozi teszt!! :)
2011. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem a barátaim hasonló cipőben jártak(de a nőnek volt petevezeték átjárhatóság vizsgálata is!) végül 4sikertelen inszemi után spontán lett terhes.Szerintem is csináltasd meg azokat a vizsgálatokat,amiket előttem leírtak.Ne görcsölj ezen,próbálj kikapcsolódni.
2011. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Csak a saját történetemmel tudok segiteni. Nekem is rengeteg kivizsgálásom volt, 8 évig próbálkoztunk, mindennel szinte, petevez.átfuvás, stb. Elvileg minden rendben volt, mégsem jött össze a baba! 8 év után feladtuk! Szomorú voltam, és 36 éves. És amikor mentem egy sima vizsgálatra, akkor közölte a doki, hogy baba! A fejem bubjától a lábujjam hegyéig bele borzongtam, féltem, boldog voltam, minden. Férjem, mikor megtudta, sirt, mint egy ovis gyerek! Semmi gond nem volt a terhességgel, és most az 5 évesem mellé várjuk a közetkezőt. 15 hetes vagyok! :))) Sztem ne stresszelj rá, nyugodj meg, ne akard annyira görcsösen. Fiatal vagy még, ne keseredj el, ha nem sikerül egyből. Ne add fel, de ne is kattogj rajta egész nap!
2011. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!