Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a jövőhétre nem várja,...

Aki a jövőhétre nem várja, mik a tüneteitek?

Figyelt kérdés
Van aki csinált LH tesztet? Nekem ma reggel halvány pozitív lett. Tegnap még teljesen nega volt. Lehet baba?
2009. febr. 18. 12:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet persze de azt több napig kell csinálni hogy jo legyen egy még nem mérvadó !!énis jövöhétre nemvárom de nagyon nem érzek semmit!a höm fent van ,kicsit fáj a mellem ja és olyan csütörtökre nemvárom ! és te?
2009. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Én keddre nem várom, eddig szépen fent volt a hőm, ma reggelre meg 4 tizedet esett, igaz, nem minimum 5 óra alvás után mértem,mert felébredt a gyerek és csak 2 órát aludtam egyhuzamban mérés előtt. De most is melegnek érzem magam. Fáj a derekam és érzem a méhem, mintha valami tenyér folyamatosan rajta pihenne.

A melleim nem tudom, hogy mérvadóak-e, mert 3 hete még szoptattam. :)

Drukkolok, hogy pozitívak legyünk! :D

Mikor tesztelsz? Meg csinálsz jóstesztelést?

2009. febr. 18. 13:05
 3/24 A kérdező kommentje:
Gyorsan megmértem: 37,1 :)
2009. febr. 18. 13:09
 4/24 anonim ***** válasza:
Én 27 péntekre nem várom.Nem imerem ezeket a teszteket és nem is hőmérőztem.Ez az első jónap,hogy próbálkozunk a babóval.febr.2-án voltam beteg 4 napot aztán rá két napra eggyütt voltunk a párommal a pé-m 13-14 körül volt aztán 15-én is élesbe ment:-)Szerintetek lehet ebből babó?Bocs,hogy én is kérdezek itt!
2009. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzek semmit 26.-ra nagyon nem várom. Mellem picit feszul de nem élem bele magam semmibe múlt hónapba is becsapott a szervezetem :o(. Úgy érzem nem sikerult ebbe a hónapba se pedig múlt héten beleadtunk anyait-apait. Bár még ki tudja érhet meglepetés aminek persze nagyon orulnék :o).
2009. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Jókor voltatok együtt, lehet baba, igen. A jóslóteszt úgy működik, hogy a nemvárt előtt pár nappal a reggeli vizeletből kell csinálni tesztet (pont úgy, mint a terhességit) és ha erősödik, akkor van esély babára. De ha halvány pozi marad, akkor az nem minden esetben jelez terhességet, mert alapjáraton is van LH hormon a szervezetben. A terhességi teszt igazolhatja a jóstesztet. Bővebben a http:/babatervezok.otthona.net-en :)
2009. febr. 18. 13:14
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
elsö vok igen beprobálkozok jostesztel de csak hétfőtől mert nem szeretnék nagyot csalodni , és akkor már 10 11 dponál leszek!!!:)
2009. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves első! Akkortól már nagyonis jó eséllyel mutatja ki!:)

Drukkolok! Én ma nagyon megörültem a halovány pozi LH tesztnek, de erőltetem magam, hogy ne éljem bele magam túlzottan.

2009. febr. 18. 13:19
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Második vagyok,köszönöm a válszt azt hiszem én megvárom a nemvárt menszit aztán majd kiderül!Szorítok nektek,hogy babó legyen!Amúgy hasam alján bal oldalon folyamatosan nyomást érzek de nem hinném,hogy azt érezném már, szerintem még korai lenne!Vagy lehetséges?De jó lenne ha mindjájunknak sikerülne akkor kb idős terhesek lennénk.Majd ha itt a nemvárt menszi ideje írjátok meg kinek mi lett az eredmény! :-)
2009. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Én is érzek nyomásféleséget, különösen, ha hanyatt fekszem. Akkor olyan, mintha egy pici cica, vagy párna feküdne a hasamon. Olyan kellemes érzés. A hasszurka már kevésbé ;)

NAgyon drukkolok magunknak, megírom, mi lett az eredmény, de ha van valami tünet még vagy kérdés vagy valami, ÍRJATOK! :D

2009. febr. 18. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!