Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél endometriózist állapít...

Akiknél endometriózist állapítottak meg! Milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Pecsételő vérzés kb. az ovulációig. Olyan mintha a 6 napos menzi elhúzódott volna és a 14. napig pecsételtem. Fájdalom nem volt.
2011. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló és milyen kezelést kaptál?
2011. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok! Múlt héten kórházba kerültem mert görcsöltem és kevés volt a havim. Azt hitték terhes vagyok,de a tesztek negatívak lettek és az UH-n a méhnyakba láttak valami folyadéktartalmú képletet.Az egyik doki azt mondta hogy ebből akár endometriózis is kialakulhat. Most néztem végig a régebbi görbéimet és szinte már majdnem egy éve hogy én is menses után pecsételek 1v2hetet(eddig fel sem tűnt),de nem gondoltam hogy ez lehet ennek a tünete. Ha majd visszamegyek kontrollra megemlítem a dokimnak. Most egy kicsit beparáztam. Bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam!
2011. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálam is ez van, hogy sokat pecsételek és akkor is fáj a hasam, amikor nincs meg.
2011. júl. 3. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem is volt cisztám mellette, igaziból azt vették előbb észre. Csak sima laparoszkópiás műtétem volt, nem kaptam hormonkezelést. Következő ciklusban teherbe is estem, sárgatest-elégtelenség miatt gyógyszert kaptam, most várjuk a babát :)

Ja és a görbéim tökéletesek voltak, a pecsételéstől eltekintve.

2011. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nagyon fájt a hasam, erősen véreztem. Ki is vették a bal petefészkemet. Kaptam hormonkezelést, de olyan rosszul voltam tőle, félbe kellett szakítani. A következményeit a mai napig nem hevertem ki (mármint a hormonkezelésnek)
2011. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Nálunk nem jött össze a baba. Győrbe jártunk lombikra a Kaáliba. Az első kettő beültetés sikertelen lett. Tavaly novemberben laparoszkópos műtéttel eltávolították az endot, de januárban újra ott volt :( Szövettan nem igazolta, ennek ellenére az orvosunk 3 hónap GNRH depot kezelést írt elő. Mivel a szövettan nem igazolta ezért ugrott a tb támogatás. 35070 Ft volt egy injekció. Mikor letelt a 3 hónap, hormonkezelés következett, aztán beültetés és végre sikerült, ma már 3 hónapos terhesek vagyunk :)))) Az endo pedig összehúzódott!!! Visszatérve a tünetekre: mikor megjött borzasztó fájdalommal járt, holott előtte nem volt ilyen probléma + nagydolognál szintén fájt a hasam!

2011. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves előttem író! Örülök hogy a sok nehézség ellenére sikerült. A dokim szerint a terhesség a legjobb hormonkezelés :)

Én voltam, akinek nem kellett hormon, szintén kismama.

2011. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagyis első és még utána is írtam.
2011. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!