Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétben kezdődnek a...

Hanyadik hétben kezdődnek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Mik a legelsők?Van akinek egyáltalán (kivéve a menstruáció elmaradása)nem voltak tünetei?Hány hetesen tudtad meg hogy babád lessz?
2010. jún. 4. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

az elsőnél nem volt tünetem minden oké volt csak a pozitiv teszt utalt a terhességre. kicsit aluszékony voltam semmi több. Na de most aztán van minden bajom. hányinger fejfájás émelygés. aludnéka világba de ugye itt a lány nem lehet. igy visszagondolva a tüneteim akkor kezdődtek mikor mensi előtt voltam pár nappal. Elkezdtem szedni szűztea kapszulát mondván egy kis fogyózás van. lett másnap olyan hőhullámom meg rosszullétem. bevettem azért másnap is. Harmadnap ugy gondoltam na jo akkor ezt hagyjuk. utána két nappal már nem jött meg.

most 8 hetes vagyok.

2010. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héttől jött a hányinger és folyamat aludni tudta volna. Sajnos ez még most is tart. 11h km
2010. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkét alkalommal a 4. héten jelentkeztek (nemvárt menstruáció idején) a fáradtság, a hasi kis görcsök és a mellfeszülés. A hányinger csak később, úgy a 6. hét környékén jelentkezett.
2010. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a mensi előtt kb. egy héttel kezdett fájni a mellem és feszülni (amúgy sosem szokott) és volt jele a beágyazódásnak (3 nap egymásután 1-1 barna pötty), ez is az elmaradt mensi előtt 1 héttel kezdődött ... aztán a kimaradt napján délelőtt pozitív lett a teszt :-) mindjárt megjön érzés és mellfájdalom (hirtelen nőtt vagy 2 számot!), esténként émelygés és gyakran rám tör a farkaséhség ... elég sokat eszem ... az álmosság a 4-6 hét között volt jellemző ... már ritkul ... jelenleg a 7. hét végén járok :-)

Mielőbbi babásodást kívánok Neked!

2010. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!