Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdődnek a "klasszik...

Mikortól kezdődnek a "klasszikus" terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

5 hét 2 napos vagyok, és azon kívül, hogy folyton pisilni járok, és fájnak a melleim, semmi bajom: sem hányinger, sem émelygés, sem szédülés.

Lehet, hogy az elejétől megúszom, vagy csak később lesznek ilyen tüneteim?


2010. nov. 3. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd kiderül.:)

nekem úgy a 6. hét környékén jött az iszonyatos hányinger és hányás...majd a 12, hét után minden eltűnt...

2010. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok és most kezdőtött a reggeli hányinger, de az kitart egész délelőtt és este is visszajön.
2010. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok megint:

És a melleim iszonyat fájnak már 2-3 hete.

2010. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak terhes tüneteim a mell feszülésen kívül. Így meg azért voltam idege, hogy ugyan ott van-e még vagy észre sem vettem és elment a babám. (tudom hülyeség, de már ilyenek jártak a fejemben) Mindenki más, lehet hogy neked sem lesz, de az is lehet hogy csak jóval később jönnek elő.
2010. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ó, pedig már kezdtem azt hinni, hogy megúsztam... :)))

de ezek szerint még lehet, hogy csak korai vagyok... :)

2010. nov. 3. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem megúsztam de most a 7. hét elején mint a 2. hozzászólónak émelygés,undor az ételektől és hát a mellbimbóm-(

de ez ezzel jár

ha megúszod örülj!

boldog babavárást

2010. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!