Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek mellfeszüléssel...

Mindenkinek mellfeszüléssel kezdődnek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Volt valaki tünetmentes és mégis terhes? - Korai időszakra gondolok. -
2009. aug. 4. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt semmim,a mellem sem feszült egyáltalán,csak hányingerem volt,és hánytam is.
2009. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyénfüggő. Van akinek fáj, majd le szakad, feszül, érzékeny a bimbója. Másnak semmi...
2009. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem az volt az első tünet hogy majd leszakadtak mensi előtt nem szokott.Már tudtam baba van ja és persze nem hánytam csak émelygés volt./Van/De eddig még nem hánytam sztem nem is fogok már.A gyomrom égett ami előtte sosem.De ez a + teszt utánn volt.

Remélem babás vagy!

Üdv lassan 12 heteske.

2009. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nekem mensi elött is szokott lenni mellfeszülés, nem gyanakodtam. Viszont arra határozottan emlékszem hogy ugrattam a munkatársnőimet, hogy elmehetnék valami újsághoz, fényképezzenek le , itt az új "Cicis Mici", annyira megnőttek és kemények voltak.Nem is gondoltam kisbaba van a dologban, csak miután késett egy hetet és teszteltem. Utána jelentkezett az a rossz íz a számban és kb. 7. héttől jött a hányás -hányinger.
2009. aug. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!