Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem most szakadt el a...

Nekem most szakadt el a cérnám, a kérdések miatt. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

+6 hetes terhes vagyok és már elég régen nézegetem ezt az oldalt. Eleinte a teherbeesést aztán a terhesség, most meg hogy közeleg az idő a szülés oldalt, de a lényeg


Tele van a púpom a "terhes e vagyok" kezdetű kérdésekkel és az az érzésem, hogy a legtöbbjük pontosan tudja, hogy semmi baja, csak egyszerűen mega szeretné osztani valakivel (leginkább mindenkivel) hogy ő bizony "nagylány lett" mert tizenévesen lefeküdt a szintén tizen éves "pasijával". Hát nincs barátnője, anyukája a biológiakönyvet már nem is említem......

Bocs de eddig birtam.


2009. febr. 18. 15:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
66%

:)) nyugi!

Azért igen,durva. lehet hogy az embernek kétségei vannak,de hányszor leírtuk már:HA HALVÁNY,AKKOR HALVÁNY,DE POZITÍV!!!

én amikor pozitívat teszteltem nem az volt az első,hogy gyorsan feljöjjek ide,hanem hívtam a dokit és irány hozzá! Ennyi!!

2009. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%

Szia! szerintem is igazad van!

mondjuk én nem szoktam rajta mérgelődni, kicsit pozitivan fogom fel a dolgot és remélem hogy használ neki a tanács amit kap tőlünk!

sőt talán sajnálom is öket hogy nincsenek anyukájukkal olyan kapcsolatban hogy tudna segiteni nekik! vagy úgy általánosságban valaki akire számithatnak!

Én örülök neki hogy lgalább megkérdezi és elolvassa a rá érkező válaszokat! (Ez nagyon durva pl. lesz de legalább nem titkolja el és ha megszülte rakja kukába, vagy zacskóba)

szóbval ha meg lehet előzni a bajt és tudok rajta segiteni akkor az már jó!

további szép napot neked!

és néha próbáld meg egy kicsit pozitivabban nézni a kérdéseket!

2009. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Én meg úgy gondolom, hogy mindenki el tudja dönteni hogy számára milyen segítség kell. Ha orvostól akar kérdezni hát elmegy hozzá, de ha csak napok múlva jut orvoshoz akkor nem kérdezhet itt mástól? Amúgy meg ha zavar a dolog minek vagy itt? Már bocsi!!:(
2009. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Még ez a "halvány és tényleg pozitív-e" sem olyan bosszantó, mert ha név nincs is, azért tudjuk kinek drukkoltunk és mindenki örül és legalább reménykedik ha neki sikerült másnak is fog stb.

De ez a mérhetetlen butaság, hogy nadrágon keresztül gyógyszer és gumi kombináció mellett lehetséges-e és társai. Kellene egy tini vagyok ostoba, de szexelni már tudok oldalt nem lehetne nyitni? Ott szépen egymással megosztanák a baromságaikat és kész.

Jaj ne haragudjatok, biztos szülni fogok mert ilyen hisztis kripli még nem voltam, de ma nagyon felbosszantott.

2009. febr. 18. 15:40
 5/37 anonim ***** válasza:
92%

Még két hónapja mikor felfedeztem ezt az oldalt, sokat jártam ide, naponta többször is és aktív is voltam válaszadás szempontjából.

De már csak lesek. Addig alig kérdeztem párat, mert ha valamit szeretnék megtudni, akkor rákeresek egy kulcsszóra és már ki is dobja a milliónyi kérdést amire én is kerestem a választ. Nem hiszem, hogy ezt mások nem tudják megtenni. Mindig csak ugyanazok a kérdések...

Néha nálam is elszakad a cérna, ilyenkor bezárom az oldalt és átmegyek máshová. Ezt mindenkinek ajánlom, aki így érez.

Megértem azokat is, akik már hónapok óta várják a pozitív tesztet és minden gondolatuk a baba körül forog. És itt nem is mindig a tünetekről van szó, csupán arról, hogy szeretnének sorstársakat találni és egy kis reményt, biztatást. Ezekbe a kérdésekbe általában nem folyok bele. Mindenki tudja, hogy a legelső megbízható jel a mensi elmaradása. De mennyivel jobb együtt várni a nagy napot mint egyedül, nem?

A fiatalok pedig tényleg sokszor csak szimplán tudatlanok és igazából nem is értem Őket, olyanokat idétlenségeket kérdeznek. De ez van, aki akar válaszol, akit bosszant, az átsiklik.

2009. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Teljesen igaza van az utólsó hozzászólónak megyek a francba pakolni. Tényleg minek vagyok én itt, hát nem kötelező és ebben tényleg teljesen igazad van. Nem is éreztem benne rosszindulatot komolyan!
2009. febr. 18. 15:45
 7/37 A kérdező kommentje:
A 15:37-re gondoltam, csak közben jött még válasz
2009. febr. 18. 15:46
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarnak a butácska és ismételt kérdések........ebből látszik hogy különbözünk egymástól :) Úgy látszik jó a tűréshatárom :DDDDD
2009. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Az hogy a tinik ilyeneket kérdeznek, ami sokszor a bödületes hülyeség határát súrolja nem az ő hanem a szüleik és tanáraik szégyene, akik lehet maguk sincsennek tisztában az emberi test működésével!!! És hát a gyerekek pedig nem tudással születnek, így hát ha mást nem legalább mi tanítgassuk egy kicsit őket.
2009. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%
Ez az oldal errol szól. Mégha gagyi is a kérdés de van hogy elég 2 jó szó máris másképpen látja az ember a dolgokat esetleg akad sorstárs is akivel osztoznak az érzésekben. Én nem ítélek el senkit. Gondold csak el ezeknek a kétségbeesett tiniknek legalább van aki tanácsot ad és legkozelebb lehet hogy megfogadják a tanácsunkat okosabbak lesznek és vigyáznak. Nem biztos hogy van kitol egyátalán megkérdezniuk.
2009. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!