Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sárgatest elégtelenségre...

Sárgatest elégtelenségre milyen gyógykészítmények vannak amik nem vénykötelesek?

Figyelt kérdés

Nagyon azt érzem,hogy most végre úton vagyunk a cél felé de mivel már négy éve nem jön a baba eszembe jutott mi van ha csak nem tudott beágyazódni és félek nehogy a kis "reményem"emiatt vesszen el!Ma vagyok a 7.dpo-n.Még használna ha szednék valamit?

Előre is köszönöm a válszokat!


2011. márc. 6. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

És nem tudom, hogy LH tesztet használsz-e, Vaterán nagyon olcsón tudsz hozzájutni 20 db.-os csomaghoz, érdemes nézned egy pár cikluson keresztül, hogy van-e peteérésed.

Sajnálom, mert tudom milyen rossz érzés, de fel a fejjel!

2011. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!:)

Köszönöm a tanácsokat!Az a helyzet,hogy már voltam meddőségi kivizsgáláson két éve a hormonoknál a prolaktin szintem volt felső határnál és kaptam is rá gyógyszert de aztán egyéb okok miatt nem vittem végig a vizsgálatokat a gyógyszerem is el fogyott így persze nem is volt eredménye!

Most fogok vissza menni az akkori dokimhoz és mostmár nem nyugszom amíg nem sikerül!Vaterán rendeltem én is ovu tesztet amit használok és az ovumat jelezte is szépen és én abba a"szerencsés"helyzetben vagyok,hogy meg is érzem az ovulációmat mivel eléggé erős szúrások kísérik petefészek tájékon így az ovum ideje 100% és sajnos a 10dpo is!Már kezdem össze szedni magam és amint el múlt megyek vissza dokihoz.Addig már sajna nem tudok mert most dolgozom(12 óra)

Mindenképpen végig járok mindent és bízom abban,hogy segíteni fog!Remélem neked sikerült anno a lombik és mostmár boldog anyuka vagy!

Jó egészséget és még egyszer köszönöm a válaszod!!!:)

2011. márc. 9. 16:19
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

(utolsó vagyok:-D)


Én minden eredményemmel elmegyek a háziorvoshoz, így ha elfogy valamelyik gyógyszerem, ő símán felírja nekem, nem kell mindenért az intézetbe rohannom.


Sajnos két héttel ezelőtt missed ab. műtöttek, majdnem 9 hetes volt a kisbabánk. Így én is megyek a következő lombikra.

Sok sikert neked is, és kívánom, hogy mielőbb rendbe jöjj!

2011. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!