Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sárgatest elégtelenségre...

Sárgatest elégtelenségre vannak temészetes gyógymódok? Teákra vagy ilyesmire gondolok.

Figyelt kérdés
Sajnos kiderült,hogy PCOS vagyok és sárgatest elégtelenségem is van:( Most várjuk,hogy a férjem elmehessen spermavizsgálatra,addig nem kezdenek el kezelni. Viszont arra gondoltam,hogy ha van mondjuk valami tea vagy valami,akkor kicsit javíthatnék a helyzeten.
2009. szept. 30. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátcserje jó hatással van az alacsony progeszteronszintre. Legalább 2-3 hónap, mire a hatását elkezdi kifejteni. Veszteni nem vesztesz vele semmit.
2009. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen a barátcserje
2009. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszotok! Meg is kérdezem a dokim,hogy elkezdhetem-e szedni a következő ciklusnál,mert nem akaro össze-vissza kavarni. 3 hét van a férjem vizsgálatáig,de már annyira szeretném ha rendbe lehetne tenni nálam a dolgokat.
2009. szept. 30. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A Gynex csepp is renberakja a hormonokat. Nézz utánna neten. Homeopátiás szer, tehát a szervezeted saját magát fogja meggyógyítani. Férfiak is szedhetik.
2009. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!