Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 12-én voltam együtt a...

Január 12-én voltam együtt a barátommal. Most az utóbbi 2-3 napban észre vettem magamon, hogy mindig csak aludnék, egész nap álmos vagyok. Ez már lehet a baba első jele? 16-án kéne megjönnie. Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
20éves vagyok
2008. febr. 4. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az aluszékonyság lehet a baba jele. Ha nem jön meg, szerintem 3-5 napos késés után már tesztelhetsz. Ha a reggeli első vizeletből tesztelsz, hamarabb kapsz eredményt, mert abban van a legtöbb HCG hormon.
2008. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tesztet akkor, mikor kimarad a mensid, viszont ezek a jelek szerintem még elég koraiak.
2008. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

A tesztet a kimaradt mensi utan szeritnem 1-2 nappal mar csinalhatod.

2008. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
SZia!Nem influenzás vagy véletlenül????Ha azóta nem voltatok együtt,és babát akarsz,akkor uzsgyi az ágyba,mert ebből így nem lesz gyerek,ugyanis felvilágosítalak,hogy kb.most lehet peteérésed,ha Te is utánaszámolsz,rájössz.Tesztet,ha kimarad a mensid,rá egy hétre csinálj,akkor már megbízható eredményt mutat.Jesszusom,20 évesen annyit nem tudsz,hogy kb.mikor ovulálsz,és hogyan kell ahhoz szexelni,hogy összejöjjön a baba????HOgy akarsz így gyermeket nevelni?Bár ehhez semmi közöm,de azért ez már kicsit sok nekem......Bocsi,de ez az igazság,olvass vissza a kérdések között,és mindent megtalálsz,amit alapvetően egy terhességről,teherbeesésről tudni kell.Egy öreg róka
2008. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már az inluenzán túl vagyok hálistennek
2008. febr. 4. 18:58
 6/6 A kérdező kommentje:
csak megjegyzem, hogy nem tervezzük a babát,és igen 20éves vagyok,és igen is hogy tudok dolgokat,és fel tudnék nevelni egy vagy akár több gyereket is.Ugyanis rengeteg tapasztalatom van.
2008. febr. 4. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!