Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok-e, ha óvszerrel...

Terhes vagyok-e, ha óvszerrel védekeztünk, de amikor a barátom kihúzta a péniszét, bent maradt az óvszer és most meghíztam?

Figyelt kérdés

lehetséges h ez a terhesség jele? am még aznap elkezdtem menstruálni:S:)

augusztus 20-án történt mindez! légyszike válaszoljatok kétségbe vunk esve h mi lehet!


2008. febr. 4. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha augusztusba történt,és most februárt irunk nem gondolod hogy már 5-6 hónaposnak kéne lenned? Nagy hassal,tünetekkel...
2008. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél, akkor azért csak tudnál róla, nem? Pláne, hogy már 5-6 hónapos lennél! Előbb nem jutott eszedbe, hogy terhes lehetsz? Tesztet csináltál?
2008. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Teszt, aztán bármi is az eredmény nőgyógyász. bár ennyi idő eltelte után 1tized másodpercen belül bármilyen teszt pozitív lesz, ha terhes vagy? gondolkodni kell hamarabb. nem is gondoltál rá, hogy ha egy óvszer tele spermákkal benned marad (azt hitted ott fognak a spermák csücsülni a gumiban? nem is értem)?
2008. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
És azóta megjött?
2008. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta rendszeresen menstruálsz, nem tudom miért aggódsz, de tényleg jó régen volt már.Ha nem jött meg azóta akkor meg miért vártál ennyi időt?Irjál légyszi, mi van most veled,ez rengeteg eltelt idő!
2008. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már azóta rúgdosnia kéne a babának.De ha azóta is van mensesed akkor nem kell aggódnod.
2008. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Dagad a gumi vazeg
2008. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazatok van ez télleg hülye kérdés volt de így legalább megnyugodtam kössz szépen:)
2008. febr. 6. 16:20
 9/9 A kérdező kommentje:
aki 2.-nak írt az nekem ne dumáljon nem toom hány éves vagy de én még cak 13 szal lekophatsz rólam!!! fel vok világosítva amennyire csak lehet csak épp ezt nem tudtam és azt sem h ............... szal te csak kussolj!!:@
2008. febr. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!