Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnék! Megszakítá...

Gyereket szeretnék! Megszakítással közösülünk, a 14. napon ha együtt vagyunk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 13:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Akkor miért a megszakítás? Leendő apuka nem akarja? Mert az elég gáz! De igen,lehetsz,van rá esély. Ez nem a legbiztosabb védekezési mód!
2010. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Élesben majd 1-2 év múlva akarja, de ha az maradnék örülne ő is! Remélem így is esélyeas a dolog azért. 12-14. napon?
2010. júl. 28. 14:00
 3/32 anonim ***** válasza:
Persze,esély az van rá. De ha ő is örülne,nem értem a védekezést.
2010. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Tavaly költöztünk össze, szeretne mindent megteremteni míg a baba érkezik... maximalista... ezért a "védekezeés" pedig már akár jöhetne is a baba örülnék neki, ő is ha esetleg így mégis becsúszik
2010. júl. 28. 14:15
 5/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



Ezt a kérdést nem Te írtad ki?

Mert kísértetiesen hasonlít a tiedhez.


Ha csak 1-2 év múlva jöhet szóba a baba,akkor még ráérsz ezt megkérdezni hiszen úgysem megy élesben.

De ha meg a párod nem bánná,ha terhes maradnál,akkor minek a megszakítás??????

2010. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
nem én írtam ki, olvastam én is, é azért jó hogy más is hasonló cipőben jár...
2010. júl. 28. 14:36
 7/32 anonim ***** válasza:

De ez így akkor is furi....

gyereket szeretnél,csináld normálisan!

ha a párod még nem akar,akkor tartsd tiszteletben a döntését és várd meg azt az 1-2 évet.

egyébként meg nem mindegy hogy élesben leszel terhes vagy a megszakítás mellett?

Ha megszakítás mellett leszel terhes,ugyancsak lőttek az 1-2 évnek nem?

Döntsétek el mit akartok,hiszen felnőttek vagytok.

2010. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Élesben 1-2 év múlva szeretné a párom, most még nem élesben vagyunk együtt, tehát konkrétan ő még nincs rajta a gyerekvállaláson, de ha ÍGY teherbe esnék az sem lenne baj állítása szerint. És én ennek szeretném megadni az esélyt. Ez nem átverés. Csak bízok a véletlen sikerességben, és ha már úgy alakulna örömmel fogadná ő is...
2010. júl. 28. 14:55
 9/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de te most mindennap kiírsz majd erről egy kérdést? Ok, azt írtad az előbb, hogy az nem te voltál, de ki van zárva! Nemcsak a helyzet hasonlít kisértetiesen, de még a szóhasználatod, a megfogalmazásod is egyezik! Nem hinném, hogy siettetned kéne a párodat, lehet okkal akar még 1-2 évet várni, még picit szusszanna a nagy feladat előtt, vagy bármi. Mert hiába mondja azt hogy örülne neki, ha valóban akarná most, akkor nem védekeznétek sehogy. Nem tudom mért nem tudsz 1 évet várni? Inkább ráerőlteted ezt a mesterséges véletlent. Aztán ha majd mégsem szárnyal az örömtől egyedül maradsz a gyerekkel. Nem egy ilyet hallok, de kívánom ne így legyen veletek.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, igen a peteéréses időszakodban mindenképp együtt kell legyetek, és úgy úgy, hogy 2 menet legyen röviddel egymás után, mert az elsőből az ivarutakba maradnak hímivarsetek, és a második alkalommal az előváladékkal kijöhet még akkor is ha kiveszi mielőtt elmegy. De ez csak elmélet, így van a legnagyobb esélye. De ha ennyire rá vagy görcsölve a témára, még sokkal nehezebben jön össze.

2010. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Tuti te írtad ki ezt az előző kérdést is....Én úgy érzem hogy bizony ez átverés...a tiszta sor az lenne ha elé állnál és azt mondanád hogy nem akarok egy évet várni, essünk neki a babának most!!!! És hidd el ha igazán nem bánná hogy ha véletlenűl terhes lennél akkor ebbe bele megy!!! Ha pedig azt mondja hogy várjatok még akkor ne akarj terhes lenni mert könnyen egydül maradhatsz...Gondolkozz el egy kicsit és beszéljétek meg!!!!!!!!
2010. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!