Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24-én kellene megjönnie, több...

24-én kellene megjönnie, több mint egy hete fáj a petefészkem, a hátam, a mellem, volt már hőemelkedésem is és úgy általában mostanában úgy nézek ki mint egy lufi. Ez már az? Lehet, hogy beköltöztek a pocakomba?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

mindenki szorít hogy baba legyen de tudod hogy ezek gyenge kétesélyes tünetek.

24 én kiderül.

2009. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Háát én tesztelnék. Annó -kb.32 hete- én még izzadékony is voltam. De végy inkább tesztet. Aztán mindenképp dobj egy kommentet!! Szorítok!!!
2009. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mindenképp a menstruáció elmaradása után tesztelj!!

Én is így jártam, ilyen tünetekkel, tegnap helyett sajnos ma délután jött meg. Ma reggel csináltam egy tesztet, hát jó nagy csalódás volt, de én voltam túl türelmetlen.

De neked drukkolok!!!

2009. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi, azért majd üzenek, de várom a többi választ is, olyan jó olvasni őket.
2009. febr. 19. 16:12
 5/21 anonim ***** válasza:

Sziaaa! Én is 24.ére nem várom. Derékfájás volt, petefészekszurka volt, émelygés van, lufi-effekt van. Pisilni 20 percenként tudnék rohangálni, csak azért nem teszem, mert tudom, hogy csak 2 csepp jön.. :)

Lh tesztem nagyon halvány pozitív, HCG tesztem totál negatív. Tényleg nem kell elkapkodni, mert én már hergelem magam, hogy ááá, bizti nincs baba, hisz a tesztem nega. Holott lehet, hogy csak a nemvárt után váltana kétcsíkosra.

Nagyon drukkolok magunknak!!!!

Ja, a hőm is 37 körül van folyamatosan.

2009. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
16.23-as. De jó, h írtál! Most nem érzem magam annyira egyedül ebben a felemás-érzéssel. Szeretném elhinni, de még nem merem. Régóta próbálkoztok?
2009. febr. 19. 16:41
 7/21 anonim ***** válasza:

Már van egy 15 hónapos rosszcsontom, meg volt egy vetélésem a 8.héten december végén. Ez az első hónap, hogy mehet a babaprojekt, mert egy ciklust várnunk illett :)

Csoda lenne, ha ilyen simán menne ;)

De nem szabad feladni. Ti mióta próbálkoztok? És mennyi idős vagy? :)

(remélem nem kérdezek túl sokat ;) )

2009. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
November óta megy a projekt, és krisztusi korban vagyok (33)van már egy 6 és fél éves fiúnk, úgyhogy ideje lenne.
2009. febr. 19. 16:47
 9/21 A kérdező kommentje:
Ma már egész büszke vagyok magamra, mert nem minden pillanatban arra figyeltem, h mit érzek, és ez már biztos az. Ne, tudd meg mekkora erőfeszítésembe kerül, de magam miatt muszáj megtennem, különben bekattanok. Jön majd, ha jönnie kell.
2009. febr. 19. 16:49
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h itt lehet-e neveket írni, de jó lenne valahogy megkülönböztetni egymást. T vagyok és az előző kettőt is én írtam.
2009. febr. 19. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!