Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24-én kellene megjönnie, több...

24-én kellene megjönnie, több mint egy hete fáj a petefészkem, a hátam, a mellem, volt már hőemelkedésem is és úgy általában mostanában úgy nézek ki mint egy lufi. Ez már az? Lehet, hogy beköltöztek a pocakomba?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 15:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor még rááééérteeeek! :) Fiatal vagy, neked sem kell aggódni! Milyen nagy fiad van!:) De magam is meglepődök néha, hogy mennyire megy az idő.. hisz nemrég még olyan pici volt a fiam...:)

Már tűkön ülök, hogy kétcsíkos legyek ;) Mikor mersz először tesztelni? :)

2009. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én meg E. vagyok és látom, hogy melyikek a Tieid ;)

Szóval azt érzed, hogy babás vagy? Mert az is nagyon sokat számít. Én a fiammal mikor terhes lettem, fogalmam sem volt, hogy mikor kellene megjönnie, csak gyanút fogtam és teszteltem egy pozitívat. Aztán meg fogtam a fejem, hogy mikor is volt az uccsó menzeszem.. nem volt egyszerű kideríteni ;)

2009. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia! Én 27-ére nem várom. Már öt napja melygek délelőttönként, hányinger, hasszurka... néha picit fájdogál a derekam...úgy érzem, nem képzelem, de lehet... szorítok neked.

majd válaszolj

Cs

2009. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok! SZ vagyok.Nekem is 24-én kellene nem megjönni.Kb.4-5 napja érzem a hasszúrkát, de nem mondhatnám erősnek, inkább nagyon sűrűn érzem. A mellem nem feszül, de vannak bizonyos kaják amik nem esnek jól. Pl.: nagyon imádom a forrócsokit tejszínnel, tegnap este meg alig tudtam leerőltetni. A cigifüst sose zavart,másfél éve még én is cigiztem, de tegnap este megfordult tőle a gyomrom mikor mellettem szívták. 10-én teszeteltem ovut a + lett. Akkor nem tudtunk együtt lenni, de előtte egy nappal és utána is együtt voltunk. Remélem elkaptuk a jó időpontot. Már nagyon tesztelnék, de nem tudom van e értelme.Szerintetek?
2009. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még vele... én is úgy megcsinálnám, de szerintem még korai majd ha nem jön meg... szerintem próbálj megtürelmes lenni, mert olyan rossz csalódni

Cs

2009. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én a türelmetlenebb fajta vagyok, negatív, én vagyok, aki szintén 24-ére nem várja.

E.

2009. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nem bírtam tovább...ma bevásárlás közbeni hirtelen hányinger és csináltam egy tesztet...negatív...remélem csak korai volt

Cs

2009. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Cs! Én is, nekem is nega, pedig Clearblueval csináltam... :(

Fel a fejjel nekünk, ha baba van, az előbb-utóbb úgyis kiderül...

2009. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lányok, nekem ma reggel megjött... :( Nem várt keddig... Majd legközelebb..
2009. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

És ti hogy álltok, többiek?

Én olyan influenzás lettem, hogy lehet azért voltam rosszul :(

Bár lehet nem is baj, mert mi van, ha a betgeségem ártana a babának...

Cs

2009. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!