Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől alakulhat így a spermasz...

Mitől alakulhat így a spermaszám? Akinek hasonló volt, milyen módszert javasoltak babásodásra?

Figyelt kérdés
4 spermavizsgálaton voltunk: November: 1 millió/ml, december: 2 millió/ml, január: 5 millió/ml, február: 26 (!) millió/ml. 40% mozgó sp. Mitől nőtt meg vajon a mennyiség ennyire? (férjem maca-t evett és csökkentettük a szauna-adagot, ez ennyit jelenthet??) Januárig lombik volt kilátásba helyezve, ott merült fel az inszemináció lehetősége. Ez a 26 millió azonban már normális szám, felmerül a kérdés, mit érdemes tenni ebben az esetben..?!
2009. febr. 19. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A maca nagyon jó, a szaun apedig köztudottan nagyon rossz (volt). Ez igenn, ennyit számít.

Beszéljétek meg az orvossal, lehet, hogy így nem kell lombik!

2009. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen a Macáról jókat olvastam én is,lehet attól nőtt!Mi is túl vagyunk az első spermavizsgálaton,de nekünk a mozgással van gond!Clostit kapott rá férjem!A mennyiséget mi jelöli?nekünk a papíron az nem volt rajta!Vagy csak valami idegen szóval?
2009. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mennyiséget? Rajta van, h hány milliliter, h hány spermium van benne ml-enként és h hány %-a a mozgó. Hol csináltattátok? Mert a Kaáliban nekünk is csapnivaló leletet adtak..

Doki azt mondta, inszemináció lesz (ha ilyen jó marad a szám), de azt nem tudom, ezzel nem lehet-e spontán teherbe esni.. Vagy nem érdemes húzni az időt? Már lassan 1,5 éve várunk a babára..:(

2009. febr. 19. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!