Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági vizsgálat után...

Átjárhatósági vizsgálat után mennyi ideig érdemes még természetes úton próbálkozni?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz az átjárhatósági vizsgálatom, de nem szeretnék utána ismét hónapokig reménytelenül próbálkozni. 30 múltam és már több mint egy éve próbálkozunk. Szeretném megbeszélni a dokimmal, hogy utána a lehető leghamarabb legyen meg az inszem.
2009. febr. 19. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a meddőségibe járok, nekem fura volt, hogy eleve úgy álltak hozzám, hogy legyen meg minden vizsgálat, legyen negatív minden leletem és jöhet az inszemináció. Pedig azt hittem hazazavarnak, hogy most már minden oké, próbálkozzatok. :) Ha a dokid nem akar partner lenni abban, hogy jöjjön az inszem, kérjél beutalót meddőségibe...
2009. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az átjárhatósági után nagyon sokan teherbe esnek természetesen.Jobb az mert megvan a természetes kiválasztódás.Megéri elöbb kivárni hátha most könnyebben sikerül.
2009. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!