Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszámolnánk együtt, mert...

Kiszámolnánk együtt, mert bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval a következő lenne.A ciklusaim nagy része 28 napos.Azért nagy része,mert volt,hogy cisztám volt és kitolódott 1-2 nappal.Voltam dokinál a 10.cilusnapon és látott egy szép tüszőt,amire mondta,hogy 2-3 nap múlva fog megrepedni.De az ugye csak 12-13.ik nap.Akkor mikor kéne megjönnie?Rendesen 28 napra,vagy a t.repedéstől számítva 14 napra?Mert igy akár 3-4 nap eltárás is lehet.És az nem mindegy tesztelés szempontjából..
2011. márc. 11. 08:07
 1/4 kisnita ***** válasza:

A tüszőrepedéstől számított 14. nap ELVILEG! De az is lehet, hogy előbb vagy később reped meg a tüsződ nem pont 2 vagy 3 napra ahogy a doki mondta. Percre pontosan ezt nem lehet tudni előre a doki is ezért nem mondta pontosan csak, hogy kb 2-3 nap. Még a beágyazódás is idő... hát...

Szerintem akkor már biztos eredményt kapsz ha a várt tüszőrepedés utána 3 héttel (20-22 nappal) csinálsz egy tesztet. Van olyan teszt ami már a nem várt mensi napján ki mutatja, de van olyan ami még nem, főleg ha később volt tüszőrepedés.

2011. márc. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,tudom,hogy az a biztos.De egyáltalán mikorra ne várjam?
2011. márc. 11. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem a 28 napos ciklus alapján ne várd, vagyis az tr után csak egy nappal későbbi időpont. A 28. napon tesztelj. Drukkolok!
2011. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké,köszi.Akkor kedden.köszi
2011. márc. 11. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!