Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon vágyok babára, de...

Nagyon vágyok babára, de férfit nem szeretnék. Egyedül vállalom. Csak gyerek kell. Mik a lehetőségek Magyarországon? Senkit nem szeretnék átvágni hogy terhes leszek tőle és soha nem tudja meg hogy van egy gyereke!

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Meg tudlak érteni ..)))

Itt esetleg próbálkoztál már?


[link]


Esetleg nincs olyan férfi ismerősöd, akivel meg tudnád beszélni, hogy ő legyen a biológiai apja a gyermekednek?


Sok sikert!!

2009. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Óh, ez aztán mekkora ötlet, én is megértelek! :-D

Szerintem hivatalosan ha egyáltalán megcsinálják, biztos nagyon macerás és hosszú idő.

Sok pasi eleve elhagyja az anyát mikor az teherbe esik...

2009. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A (Nyírő Gyula) Róbert Károly Magánkórházban van erre lehetőséged. A barátnőm nem rég szült, és a szobatársa, aki 2kisfiúnak adott életet, ennek a magánklinikának köszönheti a piciket. Elmondta az elképzeléseit, és 6spermadonor leírásából választhatott. Azt hiszem lombik volt, összesen 500ezer ft-ba került neki. Ha bevállalod, hajrá! :)
2009. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De kár, h ezt a választ nem hamarabb láttam! Nem kéne más után takarítani, más ízlésének megfelelően főzni, és minden másnap meghallgatni, h "itthon vagy, ráérsz"! ;)

De a (fél)viccet félretéve, ha ennyi pénzt rááldoznál, akkor csináld így!

Ismerőst megkérni viszont nem jó ötlet, sztem nem igazán van olyan ffi, aki erre rááll.

2009. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes a gondolkodásod:-)

Természetes úton akarsz megtermékenyűlni,vagy mesterségesen?

Nem zavarna az hogy azt sem tudod ki a gyereked apja és kire hasonlít? Próbáld meg a párommal:-)Én úgyse akarok gyereket.

2009. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!