Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hol van magyarországon bent...

Hol van magyarországon bent lakásos iskola 12 éves gyerek számára?

Figyelt kérdés

Meglopja a szüleit éjjel ha elalszanak kiszökik lop csal eladja a dolgait.

A múlt hétvégén hajnali 5 kor ért haza.

Rossz tanuló iszik cigizik. Semmi nem használ se a szép beszéd se a szigor. Ha most nem sikerül el folyatni a következő hogy drogozni fog ha még eddig nem jutott el...

Segítsetek!!!!


2011. febr. 28. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Inkább javító intézet!Gyámhatóság tud segíteni.
2011. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Ausztriában talán jobbak az ilyen iskolák.

De szerintem valamilyen dokihoz is elkéne vinni,mert mert ez nem normális dolog.

2011. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van valamilyen már diagnosztizált tünetcsoport emögött,esetleg hiperaktivitás,figyelemzavar,vagy bármi más???
2011. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nevelési tanácsadoba menyetek el, ott sok nevelési tanácsot kaphatok mert valahol a szülő is benne van ha ilyen a gyerköc de nevelési módszereket lehet tanulni, ha meg baj van szakember mondja ki.
2011. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ekeke ***** válasza:
44%
A szüleit kell intézetbe zárni, a gyereket meg törődő, szerető, igazságos, bölcs emberek társaságában hagyni.
2011. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2011. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ekeke ***** válasza:
93%

A javítóintézet nem egy műhely, ahová bevontatod a "rossz" gyereket és kijön elöl a "jó!!!!!!!!!

A legutolsó esély UTÁn sem tenném a gyereket intézetbe, annál rosszabb nem létezik!!!!


Ismétlem: kizárólag a szülő nyálas szeretete, majd erőtlen fegyelmezése, hatástalan, rossz példái és nem munkára, hanem semmittevésre nevelése juttatja el oda a gyereket, ahová a fiatalok jó része kerül.


Nyugodtan húzzatok le, könnyebb, mint jól magatokba nézni.

2011. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
62%
olyan mint az én fiam 3 volt már elvonó kurán és mindig visza szoktot már nem foglalkozok vele
2011. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válasz írók a korom nem árulom el azt viszont igen hogy Hiperaktív vagy mi vagyok elméletileg legalább is a diagnózis ez volt

a hiperaktívokat a mai napig sátánnak tartják pedig nincs másról szó csak hogy mi eltérünk a megszokottól

kérem hogy ne keverjék össze azt ha valaki egyszerűen rossz társaságba keveredett azzal hogy hiperaktív

egyébként egy hiperkatív pont emiatt hogy "más" ( nem meleg véletlenül sem így értem) emiatt nehezen ismerkedik

így nehezen kerül rossz társaságba főleg idősebbekkel

2011. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

az előző vagyok

Véleményem szerint a szülőknek keresniük kellene egy belevaló pszihológust akivel szemben a gyermek fel tud oldódni mert szerintem itt leginkább a kamaszkori változások játszanak közre

a legjobb az lenne ha a szülők keresnének kapcsolatot ilyne téren a gyermekkel ez alatt egy fevilágosítást értek vagy ilyesmit, lehet hogy a gyerek már mindent tud igy viszont azt is tudni fogja hogy a szüleire akkor is számíthat ha pl kiszakad az óvszere szex közben (higgyék el ez nagyon fontos megerősítés, ezzel rengetek flusztrációtol megkímélik)

fontos hogy a pszichológusra mint barátra tekintsen és ne vegye úgy hogy azért jár mert bolondnak tartják

egyébként véleményem szerint az ilyen problémák a fanatikus római katolikus családoknál fordulnak elő

2011. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!