Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek cisztáról kinek...

Petefészek cisztáról kinek van információja?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyen tünetek voltak (ha voltak).

Ezt a kérdést én tettem fel egy hete: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Azt már tudom, h nem vagyok terhes, mert megjött rendesen a menzim.

Viszont úgy éreztem muszály csinálnom egy tesztet, mert a hányinger, mégha nem is erős (inkább zavaró), de azóta is tart. Erős negatív teszt lett.

Viszont pár napja észrevettük a párommal, h a jobb petefészkemnél kb dió nagyságú valami van. Néha szúrkál, és állandóan úgy érzem, mintha nyomná valami a hólyagomat.

Ez lehetséges cisztától is?

Bár már daganatra is gondoltam, de folyton elhessegetem. Leghamarabb csak szerdán lesz doki. Van valakinek ötlete, h mi lehet ez?


2011. márc. 11. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt petefészekcisztám, de semmit nem vettem észre belőle. Alkalmassági vizsgálat miatt mentem nőgyógyászhoz, akkor vették észre. Zöld-diónyi nagyságú volt, de nem éreztem tapintásra sem. Talán annyi volt, hogy menstruációkor erősebben görcsöltem. Szerdán mindenképp menj dokihoz, addig próbálj nyugodt maradni.
2011. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod. Amennyire tudok, nyugodt vagyok, a gyerekeim elterelik a gondolataimat. Azt furcsálom csak, h kívülről miért látjuk ott azt a csomó félét. nem a bőrben van, tutira valami a bőr alatt. Nem tudom mennyire számít ebben az esetben a fogamzásgátló, de én most sem görcsöltem, csak ezek a kellemetlen dolgok kísértenek.

Remélem a doki elküld UH-ra, ott kiderül h mi van ott. mert én nem vagyok benne biztos, h simán kézzel ki tudja ezt deríteni.

2011. márc. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!