Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak miután beágyazódik a...

Csak miután beágyazódik a pete utánna kezdödhet mellfeszülés?

Figyelt kérdés
addig nem valoszinü hogy jelentkezne ilyen tünet ugye?nálatok mikor kezdett feszülni a cici?
2011. márc. 14. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A mellfeszülésért a progreszteron hormon a felelős, ami megemeli a hőt. Nekem minden ciklusomban szokott fájni, feszülni valamennyire a mellem kb. mielőtt meg kéne, hogy jöjjön a mensim. Én onnan szoktam tudni, hogy megjön, amikor már nem érzem ezt a fájást, mert akkor ezáltal a hőm is csökken mivel a progreszteron szintje is leesik. Tehát attól, hogy van mellfeszülés még nem biztos hogy terhes a nő, de ha még akkoris megmarad, amikor meg kéne hogy jöjjön és nem jön, akkor már gyanús lehet a dolog.
2011. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!