Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás műtét után mik...

Laparoszkópiás műtét után mik a tünetek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy műtét után van e vérzés? Mikor lehet először együtt lenni a férjemmel, és a peteérésben közre játszik-e vagy be zavarhat-e? Mennyi lehet az esélye 1 év természetes menstruáció kimaradás" norcoluttal volt", hogy most sikerülne műtét után?

Köszönöm mindenkinek előre is.


2011. márc. 14. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig véreztem utána,de rendesen,időre is megjött.a menszesz után lehetett próbálkozni.
2011. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én kb. 1 hétig véreztem (pet.vez átjárhatóság, méhtükrözés), varratot 10 nap múlva szedtek, utána lehetett házaséletet élni. Fél év múlva teherbe estem.
2011. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elsőtől szeretném kérdezni, miért volt műtéted?
2011. márc. 14. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Pénteki nap műtöttek, és vasárnap kezdtem vérezgetni, ami 1 hétig tartott!Semmilyen más tünetem nem volt, azon kívül, hogy a varratok-sebek húztak egy picit, nehéz volt zuhanyozni, és picit kényelmetlen volt aludni, de minden ok., a műtétre utáni 4.napon, már ki is szedték a varratokat, és 1 hetet pihiztem, miután elmúlt már próbálkoztunk is...azóta túl vagyok a kéthetes kontrollon, ahol minden ok volt, most várom, hogy rendesen megjöjjön, mert ez mindenkinek máshogy alakul, de szinte mindenki vérzik a műtét után 4-6 napig..
2011. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Endometriózis miatt
2011. márc. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

00:39-es

Meddig voltál kórházban a műtét után?

2011. márc. 15. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

0:39-es vagyok.

Csütörtökön mentem be és pénteken műtöttek, majd szombat reggel már elengedtek, mert hogy feküdni otthon is tudok.

Gyenge voltam még, a műtét utáni 4.napon kiszedték a varratokat, és azon a héten még otthon pihiztem.

Igen, összenövéseim voltak, de az orvosom megoldotta, nem kellett kivenni a petevezetőmet (mert nekem a bal oldali petevezetőmben látott folyadékot)Ha kivette volna akkor lombik lenne esélyes..

2011. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!