Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eléggé sovány,193 centihez...

Eléggé sovány,193 centihez csupán 69 kg vagyok. Szeretnék magamra szedni pár kilót, elkezdtem futni, valamint naponta fél-egy órát kondizom. Szeretnék valamilyen tömegnővelőt (kreatint? ) szedni. Melyik lenne a legjobb fajta kezdéshez?

Figyelt kérdés
Továbbá nem szeretném én örökre használni, tehát ha használom a kívánt eredmény eléréséig utána nem fogok "összeesni" újra? Inkább csak tisztán kéne sportolnom? A célom az hogy normális testsúlyba kerüljek és izmosnak látszódjak
2011. aug. 23. 18:54
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
100%
olvass mert nem vagy képben, [link]
2011. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy izmosnak látszódni? Akkor fogsz annak látszani, ha az vagy... Olvassál még mielőtt belevágsz.
2011. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Offthewall ***** válasza:
Ne napi fél órát kondizz, 1-másfelet, heti 2-5x, izomcsoportokra lebontva, ugye attól függően, hogy hány felé bontod.
2011. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Takumi ***** válasza:
Na akkor kezdjük az elején. A kreatin nem tömegnövelő, valamennyit hoz de nem úgy ahogy te azt elképzeled. Kezdésnek vegyél valamilyen tömegnövelőt jumbo/jumbo prof(vagy amire pénzed van), tedd rendbe az étkezésed. Futást mellőzd. Kezdj el normálisan edzeni fél óra SEMMI. A tömegelés végén lesz egy adott súlyod, izomzatod, és ekkor rámehetsz a formálásra. Persze ehez kitartás kell és türelem. Leereszteni meg ha jól csinálod nem fogsz.
2011. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát igen...ide már mindenképp kell tömegnövelő,ez már a tényleg a nagyon sovány kategória.

A recept ugye a súlyzós edzés(és semmi kardió!!!)+ precíz tömegnövelő étrend.

Ezeket ki nem fejtem,utána tudsz olvasni,annyit már tudsz,minek kéne utána nézni.

És a napi fél óra kondi az tényleg semmi....ahogy írták,neked 1,5 óra az ideális.Heti 3-4-szer nyugodtan mehetsz...és remélem,rendesen,teremben edzel,súlyokkal,gépekkel,mert sokszor akarnak itt gyk-n az okosok saját súllyal tömeget növelni.

Na sok sikert,kitartást az edzéshez:)

2011. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"És a napi fél óra kondi az tényleg semmi....ahogy írták,neked 1,5 óra az ideális."


Lehet fél óra alatt többet, keményebben letolok, mint te 1,5 óra alatt. Hülyeségeket nem kéne kijelenteni.

2011. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Takumi ***** válasza:
És azt hogyan csinálod? Szuperszett vagy mi?
2011. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy csinálom. Csak olyan, hogy ideális edzés idő 1,5 óra nincsen. És fél óra alatt is lehet keményet edzeni, az sem semmi.
2011. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig neki szerintem igenis kell az 1-1,5 óra.Nem profi,mint te,ő szerintem nem tud fél órában teljes értékű edzést végezni.Ha te tudsz...ügyes vagy,én általában azért 1 órát legalább edzem(bár te is írtad,hogy nem fél órában csinálod),attól függ,mennyi időm van.Mondjuk ha csak fél órám van rá valami miatt,akkor is lemegyek,legalább valamit megcsináljak a napi adagból.De nekem annyi idő nem elég,és neki,kezdő létére egyáltalán nem.
2011. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem érted. Arra próbáltam rávilágítani, hogy nincs ideális edzés időtartam. Most már te is 1-1,5et írsz, ami elég nagy különbség ;) a 1,5 óra nem ideális, hanem maximum inkább.
2011. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!