Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismami vagyok. Van egy...

Kismami vagyok. Van egy ugymond barátnöm. Nem olyan legjobb barátnöm,de egy társasházban élünk,naponta van kapcsolat. Féljek töle, vagy örüljek?

Figyelt kérdés

Nos a probléma a köv:

Azt mondta hogy ö màr nagyon ideges,mert nem tudja még a gyerekünnk nevét.

Hiàba mondtam,hogy meglepetés,mi sem tudjuk még,de ö mondja hogy melyik nevet adjuk.

Aztàn ha csak egy fél napja nem làt,azonnal felhiv mindenkit a környezetemben,hogy hol vagyok,merre,mi lehet a bajom,hogy nem làt?

Rengeteg baba ruhàt,jàtékot ajàndékoz,szerintem màr tulzàsba is.

Ha megyek valahovà vele kävézni,akkor mondja hogy huzzam màr a székemet közelebb,ne üljek olyan tävol töle...

Autoja van,és utàl sétàlni,de én mondtam hogy jön a jo idö,majd a babàval sokat fogok jönni-menni erre ö_

Nekem is kellesz majd sétàlni,én is megyek veled!

Reggeltöl estig tömne étellel,ha mondom hogy nem vagyok éhes,is ràkérdez 4-szer is,hogy van -e kedvem enni....

Kijelentette hogy ha a baba megszületik,ö majd vigyàz rà,én ne aggodjak...

Most nem tudom hogy tuloz -e vagy én tulzok,de nekem nem tetszenek az ilyen megnyilvànulàsai(van gyereke,màr nagykoru,neki nem lehet több,anno nem akart és megmütette magàt)


2008. dec. 15. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Igen!!!!


Nem jó az ilyen!

Én leállítanám, nehogy már!!!! Én nem örülnék az ilyennek...

Beszélj vele, hogy neked van párod és majd ő pesztrál téged ilyen téren. Neked már ez rosszul esik és zavar.

Neked nincs még gyereked ezért jó lenne ha hagyná hogy te magad kibontakozz.

2008. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek, állítsd le, amíg nem késő!!

Soha ne hagyd magad befolyásolni a terhességeddel és a babáddal kapcsolatban.

2008. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, neked persze más a helyzeted mint nekem... Én tudom, hogy örültem volna neki, ha valaki ennyit akar segíteni, még ha túlzásba is viszi. Igaz viszont, hogy én egyedülállóként szültem és nincs apuka aki akár fél órára is vigyázna a gyerekre, amíg én leszaladok boltba vagy bármi ilyesmi. Szóval én tudom, hogy örültem volna neki, ha van valami ilyen barátnőm. Viszont azt is tudom, hogy akinek férje van, annak jobb esetben annyi bőven elég, ha ő segít, nem valószínű, hogy kell más nyüzsgése is.

Szerintem próbálj meg vele beszélni őszintén, de ne a kritikával kezdd. Köszönd meg neki, hogy ennyit segít, ennyi energiát fordít rád/rátok, aztán mondd meg neki, hogy ne aggódjon ilyen sokat miattad, esetleg ígérd meg neki, hogy ha valami gond van, vagy jön a baba, ilyesmi, akkor ő lesz a második, akinek szólsz majd mert tudod mennyire izgul értetek. De amúgy szerintem ha meglesz a babád, akkor lehet, hogy még jól is jön a segítsége, ha meg nem, hát minden csoda három napig tart, majd megunja, főleg, ha egymás után többször is udvariasan lerázod.

2008. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 7 hete szültem.Szóval ahhoz még kicsi a babám hogy ott hagyjam valakinél...meg nincs is hol.Apa meg állandóan dolgozik még sokszor hétvégén is-és februártól külföldön:-(

Szóval én örülnék egy barátnőnek,de azért finoman fölvilágosítanám,hogy nem ő áll az 1 helyen.Az meg teljesen igaz:ne hagyd magad senki által befolyásolni.Éld meg a terhességed olyannak amilyennek te akarod.

De túlzottan ne bántsd meg őt se,mert kitudja mikor lesz rá szükséged.

2008. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaz a kérdést már régebben írtad,azóta talán már meg is született a babád,de amiket leírtál nekem beteges...ne megbántani akarlak,de nekem volt egy hasonló szituációm.a vége az lett,hogy nem neki adtam dolgokban igazat,hanem a férjemnek és annyira össze vesztünk,meg kibukott a szög a zsákból mikor olyan beszólásai lettek,hogy már megijesztett..pl elköltöztünk mellőle-szomszédok voltunk,mire ő a pár hónapos babája felé fordulva megkérdezte tőle-a babától,hogy hozzánk költözzenek e..én meg csak kapkodtam a levegőt....meg célzott rá,hogy az ő gyerekének is kellene apapótló..na nem meg majd megosszuk a férjemet,nem vagy valami ilyesmi lett volna a vége...hát én akkor igaz nagyon csúnyán de kiszálltam abból a kapcsolatból.azóta én is panelban lakom,van egy kisbabám és irtó magányos vagyok ,mert egy kismama barátom sincsen..ismerős.Vagyis próbáltam egyet de az meg teljesen máshogy gondolt mindent..neki nem gond ha végig cigizi a terhességet,meg a kicsi mellett is bagóznak ..7hónaposan már büszkélkedik,hogy csokit ,tejet meg kenyeret ad szerencsétlennek...2szer próbáltam vele sétálni menni,utána nem kerestem.Máig haragszik de nekem az ilyen kapcsolatok nem kellenek.Én ezt borzalmasnak találom..

Inkább vagyok akkor egyedül de ez nem kell.


azt tudom neked tanácsolni,ha nagyon jó barátodnak tartod,ülj le vele beszélgetni erről.Ha megérti és betartja amit kérsz akkor igaz barátod,ha nem akkor felejtsd el,mert nem tudhatod milyen szándék vezéreli..pláne ha így oda van a kicsiért ,de ő annó képes volt magát megcsonkíttatni,hogy ne legyen több ilyen gyönyörűsége mint amilyen neked van most...szóval vigyázz vele!!!!

De komolyan,én már nagyon sok pofont kaptam az élettől ilyen téren.....

2009. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!