Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt màr valaki inszemi...

Volt màr valaki inszeminàciòn a Kaàli intèzetben? Tapasztalatok? Az inszeminàciò ott fizetôs ès olyanok is mehetnek akiknek nincs TB biztosítàsuk?

Figyelt kérdés

Azèrt nincs mert külföldön èlek ès itt van biztosítàsom.

Olyat olvastam ,hogy az inszem 30000 ft ès akkor az gondolom ,hogy privàt àr.Mit gondoltok?


2009. febr. 21. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de biztos hogy mehetnek külföldiek és az is biztos hogy fizetős. Szerintem hívd fel őket, biztos adnak tájékoztatást. A többi vizsgálatod már megvolt? És azokat itt csináltattad, vagy külföldön?
2009. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megírnád hogy honnan írsz??? Egyébként én úgy tudom 50e ft.
2009. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem tegnap volt inszeminációm, 45000-et kellett fizetni. Nem tudom, mi a helyzet azokkal, akik nem biztosítottak...végül is ez egy magán klinika, vagy micsoda, a biztonság kedvéért hívd fel őket. Az inszemnek is két fajtája van, nekünk az olcsóbikrat csinálták, ne kérdezd mi a különbség a kettő között...

Üdv.

2009. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolótől kérdezném, hogy nekik miért volt szükség inszemre??? Hol végezték el?
2009. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]

Itt olvastam az intèzetekrôl ,persze lehetsèges ,hogy règebbi adatok ès màr vàltoztak az àrak.

Minden vizsgàlatot amit csak lehetett megcsinàltattunk itt kinnt ,Olaszorszàgban èlek. Itt közkòrhàzban legalàbb fèlèv a vàrakozàsi idô ,privàt kòrhàzban pedig 200-300 ezer forint az inszem. Azèrt gondoltam ,hogy talàn otthon kellene megpròbàlni.Köszönöm a vàlaszokat ès igazatok van az lesz a legjobb ,ha felhívom ôket.

2009. febr. 22. 07:55
 6/13 A kérdező kommentje:

Az utolsò eLôtti vàlaszòlònak remèlem sikeres volt az inszeme ès nemsokàra pozitív tesztet szoríthat a kezèben.

Szorítok. S persze mindenkinek kívànok mielôbbi babàsodàst.

2009. febr. 22. 08:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem holnap lesz a Kaáliban az inszem, és már túl vagyok 1 sikertelenen.

Mivel itt a TB nem támogatja, szerintem Neked is ugyanannyit kell fizetni, mint nekünk (45.000 Ft + a gyógyszer = majdnem 60.000Ft). Láttam már külföldieket az intézetben, és nem küldték el őket, pedig nem is tudtak magyarul.:)

Megnéztem az oldalt, amit bemásoltál, az árak valóban változtak. Sőt a dokim sincs rajta, biztos később ment oda.

Az első alkalommal a konzultáció 13.000 Ft. Itt megbeszélitek, hogy mi a probléma, milyen vizsgálatokon vagy túl (a fél éven belülieket elfogadják, a többit újra kell csináltatni).

Én tudom a kétféle inszem között a különbséget. A homológ, amikor a társad spermájából végzik az inszemet, a heterológ pedig donorsermából. A donoros 20.000-rel drágább.

2009. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gondolok majd ràd holnap :-) Megkèrdezhetem ,hogy melyik Kaàliba jàrsz? Mi a vèlemènyed az intèzetrôl ès az ottaniakròl? Sokat kell vàrrni?
2009. febr. 22. 09:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, remélem ez már sikeres lesz!

A pesti Kaáliba járok. Nagyon meg vagyok elégedve velük, értik a dolgukat. Nekem még eddig soha se kellett várni, amikorra időpontot kaptam, akkor hívtak be, max. 5 perc késéssel.

2009. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a 02.21. 21:45-ös válaszoló vagyok, Csilla.

Azért volt szükség az inszemre nálunk, mert páromnak sajnos kevés és nem túl jól mozgó spermája van. Nálam volt egy petevezető-elzáródás, de szerencsére ezt már feloldották. Az inszemhez bőven megvan a kellő létszám a "fiúkból", ezért próbálkozunk ezzel, remélem egy elegendő lesz.

Mire elolvastam a kétféle inszem leírását, nekem is beugrott köztük a különbség.

2009. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!