Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt màr valaki inszemi...

Volt màr valaki inszeminàciòn a Kaàli intèzetben? Tapasztalatok? Az inszeminàciò ott fizetôs ès olyanok is mehetnek akiknek nincs TB biztosítàsuk?

Figyelt kérdés

Azèrt nincs mert külföldön èlek ès itt van biztosítàsom.

Olyat olvastam ,hogy az inszem 30000 ft ès akkor az gondolom ,hogy privàt àr.Mit gondoltok?


2009. febr. 21. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csilla, megkérdezhetem, hogy az a bőven elég, az mennyi? Vagyis milyen spermaszámnak kell lenni inszemnél?

Előre is köszi!

2009. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Úgy tudom minimum 3 milló kell az inszeminációhoz. Nekünk most 5 millió volt. De sajnos nem sikerült, ma teszteltem negatívat. :( :(

Csilla

2009. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szia ! Nagyon sajnàlom Csilla ès nem is tudom mit mondhatnèk ami vigasztalò vagy biztatò lehet. Minden alkalommal amikor negatívat tesztelek vagy megjön 3 napra "meghalok" egy kicsit èn is ,de utàna megpròbòlok erôt venni magamon remènykedni ès bízni. Ne keseredj el ès ôszintèn kívànom ,hogy legyèl boldog èdesanya hamar.
2009. márc. 9. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!