Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December végén történt egy...

December végén történt egy kis játék. A leírtak történtek velünk. Késik a menzeszem, terhességi tüneteket produkálok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
December végén (a menzim utolsóelőtti napján) pettingeltem a barátommal.Kielégítettem s ezután ő engem (kb 5-8 perc telt el a 2 közt.) nem hatolt belém, csak simogatott odalenn s egy pillanatra próbálta feldugni az ujját. mivel fájt azonnal megkértem, hogy hagyja abba s így félbehagytuk a dolgot. ő akkor azt mondta, hogy ennyi idő után már száraz volt a keze, csak éppen mikor engem izgatni próbált (csiklómat) picit benyálazta az ujját. nemsokkal ezután, kb 2 hét gennyet találtak a vizeletemben. kaptam 2 kúrányi antibiotikumot s 32 napra jan 18-án megjött a menzim: barnás, kevés valami. ma vagyok a 35.napon,de csak menziszerű görcseim vannak, mellfeszülés. attól félek, hogy az a barátom ismerkedése a nemi szervemmel teherbe ejthetett? még ma sem jött meg... 5-6 héttel a petting után (jan végén) csináltam egy tesztet, Lilyt s negatív lett. azóta nem csináltam másikat. mi a véleményetek ennyi idő elteltével lehetek babás? ugye nem? :( félek... már annyira, hogy úgy érzem, fel van puffadva az alhasam 2 hete s olyan, mintha éreznék vmit a köldökömtől lefelé kb 10 cm,-re (mintha szövetet, vagy vmi hullámos szervet éreznék). kérlek, írjátok le a véleményeiteket.előre is köszönöm. 18/l
2009. febr. 21. 22:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj még 1 tesztet és akkor végleg megnyugodhatsz.
2009. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
szerinted az a teszt nem lehetett megbízható?
2009. febr. 21. 23:21
 13/22 A kérdező kommentje:
nem azért kérdem, hogy idegesítselek Titeket, csak érdeklődöm. jó éjt! s köszönöm szépen, írjatok még , szívesen fogadom
2009. febr. 21. 23:24
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
NE írjatok neki ilyeneket, hogy csináljon még tesztet, minek?Ha már az orvos is megmondta, hogy nincs baba, nincs baba!!Vége, ennyi!!!Nyugiiii!!
2009. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
:-) elmegyek aludni,hátha holnap nyugodtabb leszek és a menzim is megjön :S köszi s aludjatok jól. holnap írok, Ti is :)
2009. febr. 21. 23:27
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd...A doki is tévedhet (volt már rá példa) és ugyanígy a teszt is, még ha kicsi is az esélye. Szal ha én paráznék annyit, mint te, akkor tuti csinálnék még 1 tesztet.


Nekem 3 hónapja volt egy olyan aktusom, ami necces volt. Gumival védekeztünk, de vízben szexeltünk. Akkor még nem tudtam, hogy vízben gumival tilos. Halál para lettem, mert itt azt olvastam, hogy baj lehet ebből. Rögtön rohantam tesztet venni. Negatív lett. Azóta harmadjára menstruálok, 1 hónapja szedek tabit, de még mindig nem bízom abban a tesztben és mint tudjuk, a mensi megjövetele nem garancia, hogy nem vagy terhes. Bár bizonyára nálam már tünetei is lennének. Ennek ellenére sem vagyok 100 %-ig nyugodt. Tönkremenne az életem, ha gyereket kéne szülnöm. Annyira rettegek egy teherbeeséstől, mint egy halálos betegségtől. Tudom, hogy én parázom túl a dolgot, de ez van. 23/l

2009. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam ilyen példával jönni, mert infantilisnek tűnhet, de ahogy itt elnézegettem a válaszokat, hát nyugodtan írom.

Nem tudom, mennyire követ(t)ed nyomon a Barátok Közt-öt. Én pár éve néztem többé-kevésbé rendszeresen, mindenesetre abban volt az, h az egyik szereplő (Kata) nagy szerelmi bánatában (Géza miatt) látszatterhességet produkált. Simán bemesélte magának, hogy gyereket vár, rosszul lett szagoktól, szédült, mindenféle ilyen tünet... Aztán persze kiderült, hogy nem lesz semmiféle gyerek.

Szóval szerintem most te is ilyen "Kata" vagy. A menstruációd meg az idegességtől is lehet rendellenes, vagy késhet. Nekem pl vizsgaidőszakban sosincs, akárhogyis hosszabb idő, mint 1 hónap, és bele kéne, hogy essen. Nagyon sok minden kihatással lehet a menzeszre.

Nyugodj meg, és máskor legyél sokkal sokkal óvatosabb!

2009. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy terhes.... ha a doki is mondta, meg ha azóta megjött.. amúgy ha idegeskedsz, annál rosszabb....én is volt hogy stresszes voltam és 2 hónapig akkor nem jött meg..

Nyugi..

2009. febr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok a válaszokért, kedvesek vagytok.

Tegnap múlt 2 hónapja ennek a dolognak napra pontosan. nincsenek tüneteim, s mivel nem ujjazott meg s csak kis nyál volt a fiú ujján nem lehetek terhes... MIT KELL/LEHET ÉREZNI ENNYI IDŐ ELTELTÉVEL PL. AZ ALHASON/BAN?

2009. febr. 22. 08:01
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha fáj, meg puffad, az is lehet, h valami kis betegséged van (felfázás, gyulladás, mittudomén; a doki pillanat alatt tudja diagnosztizálni).


Hogy terhes lennél, az kizárt!!


A tesztet javaslom önmagad megnyugtatására, az gyakorlatilag 100%-os biztonsággal megmutatja ilyenkor már. De dokihoz mindenképp menj el (teszt akkor nem is kell, mert ő is meg tudja nézni), nehogy egy lábon kihordott fertőzés/betegség végül vmi szövődményt okozzon nálad.


És amiket eddig írtál, annak alapján tutibiztosan állíthatom:

N E M V A G Y T E R H E S.

2009. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!