Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December végén történt egy...

December végén történt egy kis játék. A leírtak történtek velünk. Késik a menzeszem, terhességi tüneteket produkálok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
December végén (a menzim utolsóelőtti napján) pettingeltem a barátommal.Kielégítettem s ezután ő engem (kb 5-8 perc telt el a 2 közt.) nem hatolt belém, csak simogatott odalenn s egy pillanatra próbálta feldugni az ujját. mivel fájt azonnal megkértem, hogy hagyja abba s így félbehagytuk a dolgot. ő akkor azt mondta, hogy ennyi idő után már száraz volt a keze, csak éppen mikor engem izgatni próbált (csiklómat) picit benyálazta az ujját. nemsokkal ezután, kb 2 hét gennyet találtak a vizeletemben. kaptam 2 kúrányi antibiotikumot s 32 napra jan 18-án megjött a menzim: barnás, kevés valami. ma vagyok a 35.napon,de csak menziszerű görcseim vannak, mellfeszülés. attól félek, hogy az a barátom ismerkedése a nemi szervemmel teherbe ejthetett? még ma sem jött meg... 5-6 héttel a petting után (jan végén) csináltam egy tesztet, Lilyt s negatív lett. azóta nem csináltam másikat. mi a véleményetek ennyi idő elteltével lehetek babás? ugye nem? :( félek... már annyira, hogy úgy érzem, fel van puffadva az alhasam 2 hete s olyan, mintha éreznék vmit a köldökömtől lefelé kb 10 cm,-re (mintha szövetet, vagy vmi hullámos szervet éreznék). kérlek, írjátok le a véleményeiteket.előre is köszönöm. 18/l
2009. febr. 21. 22:55
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
rendben, holnap veszek egy tesztet, adok a menzimnek pár napot s ha nem jön meg elmegyek dokihoz. először Lilyvel teszteltem. most (2.alkalommal) melyiket használjam?
2009. febr. 22. 08:55
 22/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, lány: Nem-vagy-terhes.

Sürgősen hagyd abba a parázást,mert ezzel ártasz magadnak.

2009. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!