Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik akkor, amikor az...

Mi történik akkor, amikor az ember először megy el nőgyógyászhoz, hogy nem sikerül már 1 éve a baba?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy milyen vizsgálatok vannak először?
2011. márc. 17. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
UH, kézi vizsgálat biztos. Aztán orvosonként eltér ki mivel kezd. Hormontükör, UH-os cikluskövetés, átjárhatósági, spermavizsgálat, ezer irányba el lehet indulni.
2011. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval, UH és vizsgálat után ha normális a doki elküld 3. és 21. napi vérvételre, általános vérképre és a párodat spermavizsgálatra. Ha nem akar sokat bajlódni, akkor a vérvizsgálatokat kihagyja, és egyszerűen felírja a clostylbegit-et. Sajnos nekem az első dokinál ez volt, ott is hagytam, aztán a másik, aki már a BMC-be volt, normálisan kivizsgált mindkettőnket.
2011. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vizgálat, aztán 3.21. napon vérvétel, 14. napon uh, aé a férj andrológia vizsgálata. nekünk ez volt. és itt meg is álltunk,mert apával volt bibi.

2011. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor először a nőt vizsgálják ki utána meg a férfit?
2011. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 18. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, azota voltal-e, es mi törtent?


Elolvastam a valaszokat, es nagyon csodalkoztam.

En 4 ev "sikertelen probalkozas" utan mentem el elöször. Elöször nem vizsgalatok törtennek, hanem az orvos elbeszelget veled. Tölem megkerdezte, tehat gyereket akarok, ugye, es hogy milyen gyakran probalkoztunk. Elsö kerdesere maris bizonytalan volt a valaszom, vagyis valami ellentetet fedezett fel: igen, akartam is, meg nem is, mert a környezetem miatt (anyosom dolgai) elkepzelhetetlennek tartottam. De ez meg oke, csak egy "hat..." volt a valasz es nagy elgondolkodas... Masodikra, amikor elmondtam, hogy megcsak nem is minden honapban probalkozunk, hanem ritkan elöfordul, hogy a közepidöben 2-szer, de neha ki is marad... Erre hatalmasat nevetett, es azt mondta: "azt mondanam, hogy jöjjön vissza 2 ev mulva, de az eletkora miatt (35) jöhet esetleg egy fel ev mulva, viszont addig legalabb a közepidöben kellene lehetöleg 2 naponta...

Csak megjegyzem, hogy ugy alakult, 2 het mulva sikerült valamennyire elszeparalni a ferjem lakreszet anyosektol, es a következö probalkozaskor, vagysi ujabb 1 het mulva lettem varandos.

Megkerdezi meg a periodust is, ami nalam rendben, 28 napos. Hat ennyi. Kivizsgalasokrol szo sem volt.

2011. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!