Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell emiatt félnem? Barátnőmme...

Kell emiatt félnem? Barátnőmmel együtt voltam ma reggel, pharmatex 18.9mg hüvelykúppal, + óvszerrel védekeztünk...

Figyelt kérdés
Utána kb másfél órával, megmosott pénisszel elkezdtem nála játszani, tehát odadörzsöltem egy kicsit, meg izgattam egy kicsit a csiklóját, kb 1-2 percig, de nem mentem el.
2009. febr. 22. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha 4 óráig hat, akkor nem kéne gondnak lenni belőle. De azt ugye tudod, hogy ismételt közösülésnél újat kell használni?
2009. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem volt váladékod (mert ugye tudjuk, hogy az előváladék is tartalmaz hímivarsejteket), akkor nem lesz gond. De mindig tanul az ember: legközelebb óvatosabban!
2009. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell semmi miatt aggódnod. ha nem nyomtad be neki gumi nélkül nem kell miért aggódni :) Ha egy pici előváladék is került a csiklójára az nem mászik be magától a hüvelybe :) ha meg a hüvelyénél izgattad akkor is ott van még a kúp hatása. No para
2009. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor most megnyugodtam:D köszönöm szépen a válaszokat
2009. febr. 22. 16:34
 5/7 A kérdező kommentje:
azt meg tudom, hogy minden alkalomnál újat kell betenni, meg meg is várjuk rendesen az időt, sőt, inkább 15 percet szoktunk várni, addig elfoglaljuk egymást :D de akkor is cserélni kell, ha gumiba csináljuk, és nem szakad ki?
2009. febr. 22. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én évekig használtam ezt a védekezési módszert és soha nem lett belőle bajom. Megnyugodhatsz, mert biztos, hogy nem lesz abból baj, ha utána, megmosott pénisszel közelítesz, mivel konkrétan ,az elmondottak alapján legalábbis, nem történt behatolás, és a sperma, nem képes tudtommal kívülről beevickélni. Ha pedig az első aktusnál óvszert használtuk , utána nyugodtan szeretkezhettek a kúppal, akkor is ha azt már hamarabb helyeztétek fel. Természetesen csak akkor ha a 4óra még nem telt el. Mivel a hatóanyagnak nem kellett aktivizálnia magát, mert az spermát az óvszer fogta fel.


Jó szórakozást


Detti 22/L

2009. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 éve használom a Pharmatexet és nem óvszerrel együtt, az orvos azt mondta olyan a hatása mint a gyógyszernek. Nem is voltam terhes azóta, persze be kell tartani az előírásokat. No para!
2009. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!