Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés óta fehér, sűrű...

Peteérés óta fehér, sűrű folyás utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

akkor jön ilyen ha pisilek és megtörlöm magam. eddig ez nem volt jellemző, hogy PÉ-től tartson ilyen sokáig. 25.-én nem kellene megjönnie.

ez lenne a 2. terhességem és az elsővel is így volt. Valakinek volt még így?


2009. febr. 23. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja és NAGYON DRUKKOLOK!!!!! írd majd meg mi lett! ;o)
2009. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

jó köszi , aranyos vagy. majd írok.


te hány hetes vagy? milyen UH-ra mész? esetleg hol laksz?


én NYíregyházán élek.

2009. febr. 23. 11:11
 13/18 anonim ***** válasza:

lányok,miért méretettek vele most hőt???

nekem is 37 feletti akkor én is biztató vagyok??

2009. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

na én nem tudom, de én eddig mindig reggel mértem 1 időpontban......

ja amúgy , múlt hónapban peteéréstől végig fent volt a hőm, majd a menszesz napján leesett 4 tizedet és megjött. ha most nem lettem terhes az hétszentség hogy többet nem mérem, meg semmit nem csinálok.

az 1.terhességemnél így volt. 2 hónapig próbálkoztunk végig mértem, izgultam nem lettem az. majd a 3. hónapban nem csináltam semmit, csak együtt voltam a férjemmel amikor jól esett és terhes is lettem. én olvastam, hogy az idegesség, szorongás olyan hormonokat vált ki a szervezetben amelyek megakadályozzák a megtermékenyítést. ezért mondják, hogy NYUGI!!

na ha megjön, megnyugszom és elfelejtek minden praktikát és mindent (csak szexelni nem :) azt nem felejtünk el! :O

2009. febr. 23. 11:18
 15/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,és szoritok neked,várjuk az eredményt.
2009. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
jó köszi. neked is sok sikert.
2009. febr. 23. 11:22
 17/18 anonim ***** válasza:

azért kértem, hogy mérj most hőt, mert igaziból hiába mondják, hogy a reggeli hő számít, ha a kezdő hőmérséklet felett van napközben legalább 4 tizeddel, az biztató!!!! Nálam is így volt....

Azt hogy hány hetes vagyok, ma tudom meg :o) Azt nem tudom milyen UH-t fog csinálni a doki néni. Majd kiderül :o)

Németországban élek.

HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! :o)

2009. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
POZITÍV LETT!!!!
2009. febr. 27. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!