Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel és Clearblue tesztek...

Gabriel és Clearblue tesztek milyen érzékenységüek?

Figyelt kérdés
Az okos patikusok nem tudták megmondani.....
2011. márc. 21. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A clearblue 25-ös, de azt mondják ennek ellenére mégis érzékenyebb mint a szintén 25-ös társaik. Múlt héten vettem. A Gabriel 20-as vagy 25-ös, ebben nem vagyok biztos.
2011. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam,a Clearblue 50-es érzékenységű.
2011. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen,jól tudtam:


[link]

2011. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor az később mutatja ki,ha baba lesz?
2011. márc. 21. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
A Clearblueról megoszlanak a vélemények,személy szerint nekem rossz tapasztalataim voltak vele.A Clearblue tutira megy,tehát már valós,beágyazódott terhességet mutat,míg a 20-as tesztek a gyenge v kémiai terhességet is kimutathatják.Állítólag azt a fajta Clearbluet kell venni,amire az van írva h "extra",az korábban is kimutatja.Másfajta reagenst használ a Clearblue,mint a többi terhességi teszt.
2011. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az oldal, amot belinkeltél rossz infót ad a clearblue-ről. Én a múlt héten vettem, és a leírásában egyértelműen benne van, hogy 25-ös érzékenységű.
2011. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan fajtát vettél,a Clearblueból is van több változat.
2011. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az én clearblue tesztem is 25-ös volt, és itt mindenki lehurrogott hogy az 50-es :)
2011. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!