Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rajtam kívül mindenkinek van...

Rajtam kívül mindenkinek van babája?

Figyelt kérdés

Lányok, én már nem bírom tovább! Körülöttem MINDENKI szül vagy kismama. MINDENKI!! Csak nekem nem sikerül teherbe esnem. Legszívesebben csak sírnék minden nap. Nem örülök a baráti körben született újabb és újabb babáknak, inkább egyre rosszabb tőle a kedvem. Úgy érzem, hogy valamiért nagyon kitol velem a sors, csak nem tudom, mit vétettem, hogy ezt érdemlem.

Érez még így valaki?


2011. márc. 22. 13:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

pilacs78!

Elgondolkodtató,amit írtál! A lelkem mélyén én is néha arra gondolok,hogy valóban én szeretnék annyira babát, vagy a környezetem elvárásának akarok megfelelni?

2011. ápr. 29. 19:03
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő között nincs összefüggés!

Szeretnénk babát, de nem a környezet megfelelése miatt!

Csak zavar valamilyen szinten, hogy a környezet mit gondol, hogy még nincs! De nem azt jelenti, hogy ezért szeretnénk babát! Legalábbis nálam ez a helyzet.

2011. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!