Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rajtam kívül mindenkinek van...

Rajtam kívül mindenkinek van babája?

Figyelt kérdés

Lányok, én már nem bírom tovább! Körülöttem MINDENKI szül vagy kismama. MINDENKI!! Csak nekem nem sikerül teherbe esnem. Legszívesebben csak sírnék minden nap. Nem örülök a baráti körben született újabb és újabb babáknak, inkább egyre rosszabb tőle a kedvem. Úgy érzem, hogy valamiért nagyon kitol velem a sors, csak nem tudom, mit vétettem, hogy ezt érdemlem.

Érez még így valaki?


2011. márc. 22. 13:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám, komolyan! Teljesen együttérzek veled, mert pontosan ugyanaz a helyzet velem is! A környezetemben mindenki terhes, mindenkinek születik babája, csak nekem nem sikerül teherbeesni! :( Párom húgának a babája, már 1 éves elmúlt, és azóta nekem meg még meg se fogant!! :( Valamint van még1 jópár újszülött meg nagyon fiatal baba a környezetemben, és kb. 2 hónap múlva újra születni fog 1 újabb baba!!! Nekem meg már megint megjött a mensim!! :((

Most múlt el éppen, és én még mindig reménykedem, hátha sikerül végre nekem is. :(

2011. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Én MA még "csak" 3 újabb ismerős baba fotóját kaptam e-mailben vagy mms-ben. Nagyon jót tesz az állapotomnak. :(
2011. márc. 22. 20:07
 13/22 ketteske ***** válasza:
Ne is mondd! Nekem a legjobb barinőm jelentette be, hogy terhes, és ő nem is nagyon akart gyereket. Én is úgy érzem, hogy nekem inkább "járna" a baba. Tavaly elött meghalt a picike a 28. héten, aztán 1 év után 10. héten missed am. és azóta, lassan 1 éve semmi....megőrülök.
2011. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Ma még csak 1 újszülött ismerős "jelentkezett be" fotójával!

:(

Mikor már kezdem túltenni magam a legújabb babán (hogy már megint nem én estem teherbe, nem az én babám született meg), rögtön jön egy újabb "gólyahír". NAPONTA!

Ezt nehéz sírás nélkül elviselni :(

2011. márc. 23. 13:19
 15/22 anonim ***** válasza:

18:12-es vagyok.

Szinte már úgy érzem magam, mintha kevesebb lennék tőlük...Meg ilyenkor akiknek sikerül a környezetünkben, mit gondolhatnak rólunk, hogy nekünk meg még mindig nincs babánk, és közben tudják, hogy próbálkozunk...ez olyan lealacsonyító már felénk nézve. Én így érzem.

2011. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

én is ezt érzem. főleg mikor végig kell hallgatnom az egész terhességüket: mekkorát nőtt a hasa, hogyan rúg a magzat, amiket meg is kell néznünk, nem elég hallani.

Most meg mehetünk babanézőkbe, ahol meg majd jön a szokásos kérdés: Nektek mikor lesz? Miért nincs még? Adjunk tanácsokat?... Mikor tudják, hogy minden vágyam egy kisbaba! UTÁLOM!

2011. márc. 23. 13:35
 17/22 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megértelek, én ugyanezt érzem! Lassan 2 éve várunk babára. Már az összes kollégámnak gyereke van (persze mind 2-3 hónap alatt fogant), és a rokonságban is majdnem mindenkinek van gyereke. Egy lúzernak érzem magam ilyenkor. Azok, akik akkor kezdtek el próbálkozni, mint mi, már rég megszültek, sőt már újra dolgoznak. Mi meg ugyanott toporgunk. És persze mindenki kérdezgeti, hogy velünk mi van, mondom, hogy még semmi, erre végig kell hallgatnom a szánakozásukat. Szörnyű!
2011. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

13:29-es vagyok

És engem még az nagyon bosszant, hogy akik már terhesek, vagy anyukák, azok sokkal fiatalabbak nálam és nekem meg még mindig nincs kisbabám. :(

Amúgy én sem vagyok még öreg, mert 27 éves vagyok, de szerintem a nők többségének ennél korábban már megvan a terhessége vagy a babája. :(

2011. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel csajok! Egyszer a mi időnk is eljön és akkor nagyon-nagyon boldogok leszünk!


első voltam

2011. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 pilacs78 ***** válasza:
55%

ti aztán nem vagytok százasok, basszus ezért nem jön össze! ki a francot érdekel, hogy mit gondolnak rólad a többiek? te így gondolkodsz másokról? ha hallasz valakit, aki már régóta próbálkozik babával, akkor te azt gondolod róla, hogy biztos egy selejtes lúzer? mert ha te nem így gondolsz rá, akkor miért gondolod, hogy bárkinek ez eszébe jut rólatok... ti nem is azért akartok, hogy magatokhoz ölelhessétek, és megélhessétek a csodát, hanem azért, hogy a rokonoknak, ismerősöknek legyen mit mutogatni- nézd, én is képes vagyok ilyet "gyártani?

Vagy rosszul fogalmaztok, vagy valami baj van veletek, ha így gondolkodtok, és egy kicsit szerintem meg kéne érni, mielőtt valóban megérkezik az a baba...lehet, hogy a bébik odafönt is erre várnak, mert nem akarnak érzelmileg ennyire fejletlen anyukákat maguknak...

én 9 évet vártam a gyermekre, és nagyonsok minden megfordult a fejemben, de ilyen hülyeségek még eszembe sem jutottak, komolyan mondom...

2011. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!