Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pszichés meddőség. Ismerős ez...

Pszichés meddőség. Ismerős ez a fogalom?

Figyelt kérdés
Ez olvasható az origo címlapján.Biológiailag minden rendben,mégsem esnek teherbe.Ez azért elgondolkodtató.
2009. febr. 23. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] itt találjátok.
2009. febr. 23. 21:08
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, ismerős, és? van rá ellenszer, hogy akinek ez van az hogy győzze le? azontúl, hogy pozitív gondolatok, elfoglaltság, stb, stb.....
2009. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az ellenszer mindenkiben ott van,csak meg kell találni a módját,hogyan lehet használni.
2009. febr. 23. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tudok egy jó módszert! Rendszeres mozgás, napi 1 óra!

A 2. hónapban sikerült így a babánk!

2009. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos én tapasztalatból tudom, hogy létezik.

Évekig próbálkoztunk a babával és nagyon-nagyon akartuk.

Orvosilag minden rendben volt, de sehogy sem sikerült. Többször voltam un. álterhes. Tökéletes tüneteket produkáltam, olyannyira, hogy vérvétel és hüvelyiultrahang után merte csak az orvos kimondani a negatív eredményt.

Szép lassan lemondtam a babáról, bár nehéz volt.

Most 9 hetes terhes vagyok!!! Először nem is hittem, de párom erősködött a vérzés kimaradása után, már pár nappal, hogy csináljunk tesztett. Volt nagy öröm, mikor láttuk az eredményt, de igazán csak akkor nyugottunk meg, mikor az orvos is megerősített.

Nekem a teljes beletörődésre volt szükségem és most kis félelemmel, de annál nagyobb örömmel várom a babát.

2009. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

persze, és ha valakinek mégsem jön be, van, hogy nem megy és kész, egyetértek, hogy a rápara nem használ és jobb lenne ha tudnának lazítani, akiknek ez a gát, de hát van akin nem lehet segíteni, nekem van egy egészséges, gyönyörű fiam, aki mindennel felér, és nagyon megértem, hogy nem tud lazítani az akinek nem sikerül....sajnálom őket, és nem hiszem, hogy csak így, egy egyszerű tanáccsal meg lehet változtatni őket.

a sport tényleg jót tesz a hormonrendszernek, a súlynak és a léleknek, de nem biztos, hogy mindenki rögtön terhes lesz, ha aerobikozik....első voltam

2009. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!