Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a diagrammomat:...

Megnéznétek a diagrammomat: Kíváncsi lennék mit szóltok hozzá? www.ciklus.hu/images/diagramok/498ee26120a354a32a7bfa8f78678 893_090221_090224_1235433600_. Png

Figyelt kérdés
Annyit tudni kell, hogy Clostilbegytet szedek, 4. napja és ma kíváncsiságból reggel megnéztem az ovu mikroszkópot ami csupa páfrányos volt.A hőm is eléggé leeset, de még nem tudok mihez viszonyítani ,mert most kezdtem ebben a ciklusban a hőmérőzést.Valóban peteérésem lenne?
2009. febr. 24. 14:28
 1/7 A kérdező kommentje:
2009. febr. 24. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szépen esik a höd, ennél többet pillanatnyilag nem lehet látni. Ha clostilt szedsz, akkor bizonyára fogod érezni a szurkálást a petefészek környékén (legalábbis a többség érzi), a legutolsó ilyen szuris nap után következik be a PÉ. Jó ha ezeket figyeled, ezen a napon van egyébként még a legalacsonyabb hö. A felment hö (illetve emelkedö) azt jelzi, hogy megvolt a PÉ. Ilyenkor is azonban tanácsos még együtt lenni.

Sok sikert! Ja és egy pár LH-teszt is segíthet, hogy megtudd, hogy PÉ elött vagy-e.

2009. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike a gyors választ lenne még egy kérdésem.Nekem a menszi 5-6 napig tart. Ha mondjuk holnap lesz peteérés akkor ma vagy holnap illetve holnapután kellene együtt lennünk.Mi menszi alatt még sosem voltunk együtt, de szerinted létezik, hogy menszi is van még, meg peteérés is?Vagy szerinted még mindig esni fog a hőm?Akkor most jó lenne ha ma is együtt lennénk, úgy hogy menszi is van?
2009. febr. 24. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, simán lehet mnesi alatt is abásodni, drukkolok! sajna szex nem olyan, mint egyébként, de nem kivitelezhetetlen....;-)
2009. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2009. febr. 24. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az elsö válaszoló vagyok! Ne aggódj, nem késtél még le semmiröl! Szerintem figyelgesd magad, vezesd a görbét. A következö ciklusok során többet fogsz magadról tudni! Nem létezik, hogy most (ill. mensi alatt) lenne peteérésed, hiszen még csak az 5. napon vagy!!! Ez arra utalna, hogy a ciklusod min. 17-18 napos!

A höd azért csökken, mert a szervezetböl még távozik a progeszteron (ami a ciklus második felében megnö, de nem következett be sajnos terhesség, így a ciklus végén ill. mensi alatt távozik). Szóval további csökkenés várható. Hol méred a höd? Ajánlatos hüvelyben vagy popsiban mérni!

Ha van még kérdésed, szívesen segítek!!!

2009. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szájban mérem.Azt olvastam, hogy az a lényeg hogy testnyílás legyen, tehát semmiféleképpen hónalj.
2009. febr. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!