Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha 3 hónapnyi...

Lehetek terhes ha 3 hónapnyi fogamzásgátló szedése után nem jön meg?

Figyelt kérdés

Már van egy két éves kislányom, de nem tudom eldönteni hogy a ciklusom nincs rendben, vagy esetleg egy kis babácska miatt van?

Az utlsó szem bogyókat a ciklus közepén hagytam abba mert nagyon rosszul voltam tőle, dokihoz csak 20.-án tudok menni! Tünetek megvannak, de ez lehet a ciklus felborulása miatt ?


2008. febr. 7. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet, és az majd megmutatja neked! :-))
2008. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz babas ,amikor En anno abbahagytam akkor mar a kov.honapban nem jott meg nekem.

Szeritnem is csinalj tesztet,es akkor kiderul,h babas vagy e.

10 hetes kismama

2008. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összekavarodhattál egy kicsit, mert a ciklus közepén hagytad abba, de esély van a másikra is, tesztelj, és majd kiderül.
2008. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kb.10 évig szedtem a gyógyszert,és egyszer az egyik hónapban kimaradt a menstruációm.Csináltam tesztet,ami negatív lett,és tovább szedtem a gyógyszert,persze úgy mintha megjött volna,és a köv.hónapban meg is jött rendesen.

Én azóta sem tudom,mért maradt ki akkor,de többé nem fordult elő.

Szerintem csinálj te is tesztet!

2008. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!