Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzeszem 5napig tart kb és a...

Menzeszem 5napig tart kb és a 7.napján a barátommal gumi nélkül volt de ugy hogy nem olvadt el bennem és 3-szor ha a végét betette, mert leállitottam. Elég fiatal vagyok és nem akarok teherbe esni, de van rá esély így?

Figyelt kérdés
Ezzel nincs baj, mert fogamzásgátlót szedek, de közbe antibiotikumot is szedtem 5napig és hát csökkenti a hatását :(..kb 85% ra ha jól tudom, bár állítólag az is befolyásolja hogy meddig szeded az antibiotikumot.És hogy menzesz után kevesebb az esély teherbeesésre.Ha nem olvadt el bennem és leis állítottam terhes lehetek?:(
2009. febr. 24. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

ilyet még sose hallottam, hogy elolvad, bocsi XD....

amúgy igy nem lehetsz terhes, már eleve az, hogy nem élvezett beléd, és akkor még gyógyszert is szedsz. Az , hogy antibiótikumot szedtél öt napig megint semmit se jelentt, eleve nem minden antibiótikum csökkenti a gyógyszer hatásást, ráadásul csak huzamosabb szedési idő után csökkenti, öt nap még semmi.

2009. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háűt én a nőgyógyásszal irattam fel az antibiotikumot , mert méhfalgyulladásom volt....am sztem se lehetek az...már 7hónapja szedem a fogigátlóm...csak anyu mindig ilyenekkel ilyeszt hogy ettől is meg attól is teherbe eshetsz és ilyenkor nagyon parázok...az olvadok szó meg nem tudtam h fogalmazzal :S:D
2009. febr. 24. 20:58
 3/4 A kérdező kommentje:
jah meg azért kérdezem mert ilyenkor mindig azt mondják nálunk :S hogyha nem élvezett beléd attól még az előváladéktól lehetsz terhes, de ha szedem a gyógyszit akkor csaknem:S
2009. febr. 24. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
nézd sajnos matematikai esélye van, de szerintem senm valószínű, hogy ezekkel a feltételekkel terhes legyél, de sajnos nincs teljesen kizárva, mivel nem írtad mikor volt az eset, az eseményutánit már nam ajánlanám, csak azt, hogy tesztelj az aktustól számítva 10-14 nappal, ha az negatív, akkor teljes mértékben megnyugodhatsz, amúgy meg az anyukák feladata, hogy aggódjanak, ne haragudj ezért!
2009. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!