Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok anyagilag a...

Hogy bírjátok anyagilag a meddőségi kezeléseket?

Figyelt kérdés
Vizsgálatok,gyógyszerek,stb.Főleg az endokrinológus,13 ezer egy hormonvizsgálat.Ráadásul enyhe pcos vagyok ami kezelést igényel.Vajon megéri ennyit költeni rá?Néha úgy elkeseredek hogy soha nem lesz ennek vége.Hagynám az egészet,csak diétáznék és sportolnék tovább.
2011. márc. 26. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ebbe nem gondolok bele!Nagyon szeretnék babát,ezért mindent megteszek...!Legyen ez akár bármennyi pénz!!!Utána egy baba mindenért kárpótol!
2011. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ez semmi a lombik gyógyszerek árához képest! :-(

Az első pár napra elég szurik kerültek 50ezerbe, és ha jól reagálok rá, akkor még kell.

És maga a beavatkozás nekünk még tb támogatott. Különben még fél millió lenne a költség.

Szóval hidd el, a 13ezer nem is olyan sok!

A diéta nem elég általában, és inkább fizetek a gyógyszerekért, minthogy spórolás miatt legyen beteg a gyerekem.

2011. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,igazatok van.
2011. márc. 26. 19:01
 4/7 sumergo ***** válasza:
5 év és kb. 2,5 millió Ft. Kibírtuk, mert megéri. Más vett új autót, vagy csinosítgatta a lakását, mi lombikra költöttük.A baba mindennél fontosabb.
2011. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 évig próbálkoztunk, nagyon sokban volt. És sajnos nem is jött össze (fél év múlva spontán igen). Én teljesen úgy érzem, hogy feleslegesen kidobott pénz volt. Rossz volt belegondolni, hogy mi mindenre költhettük volna. Lehet emiatt rossz véleményetek rólam, ez van :(
2011. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sziasztok mi is a lombikra készülünk május 25.re kaptam idő pontot de nekem meg éri
2011. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:
És van, hogy nincs más választás!! Petevezeték nélkül....
2011. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!