Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánljatok Budapesten orvost...

Ajánljatok Budapesten orvost kérlek?!

Figyelt kérdés

Elhatároztuk, hogy jöhet a baba, viszont nem görcsölünk rá. Ennek már 10 hónapja és a párom szerint ez nem sok idő, a kollégájáék is 5 évet is vár rá, nyugodjak meg. Én megsürgetném a dolgokat ha lehetne, viszont ő nem akar semmilyen kivizsgálásra elmenni; már van gyermeke azt mondja vele semmi baj. Ajánlanátok nekem Bp-en olyan nődokit, aki nem a párommal kezdené a kivizsgálást, hanem mondjuk nekem felírná a clostilbegytet, amiről azt hallottam sokaknak segít, és úgy is felírják, hogy rásegítsen a dolgokra?

Köszönöm


2011. márc. 26. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nem hiszem,hogy bármelyikünk is tudna neked orvost mondani,aki nem a pároddal kezdené a kivizsgálást.mert attól,hogy van már egy gyereke még nem azt jelenti,hogy még mindig jó a spermája!És hidd el a closti sem minden nekem eddig még nem jött össze vele a baba..!!!!
2011. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Dr.Rákosi Mikloshoz járok pesten nagyon kedves és segitőkész.Nálunk egy hónap alatt kideritette hogy mi a baj.

Egyáltalán nem megy az anyagi dolgokra ami nálam ez fő szempont volt

2011. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem annyira jó 5let a kivizsgálás nélküli kezelés, mert mi van, ha mondjuk elzáródtak a petevezetékeid, vagy apának esélytelenek a kiskatonái? Akkor fölöslegesen tolnának hormonokkal!

Szerintem ne hagyd rá a párodra, igenis menjen el kivizsgálásra! Neki ráadásul max ciki lehet, de még csak nem is kellemetlen a vizsgálat! :-))

Amúgy nekem már van egy lányom, most mégis velem van a gond! A meglévő gyerek nem garancia arra, hogy most is minden rendben van!

2011. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!