Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten hol van nagyon jó...

Budapesten hol van nagyon jó minőségű ultrahang (gép)? Kérlek ajánljatok, akár hozzáértő ultrahangost is.

Figyelt kérdés

A Baross utcai klinikán behúzódást láttak a méhemben (szívalakú, mintha két öböl lenne benne), sem az uh-s hölgy, sem a nőgyógyász nem volt elragadtatva.

Én meg készen vagyok, mert rengeteg uh-t csináltak már életem folyamán, volt már egy vetélésem, akkor is többször uh-ztak, de ezt soha senki sem mondta.

A Baross utcába kell mennem a héten a kontrollra, mert múlt héten csak petezsákot és szikhólyagot láttak, de akárhogy alakul is, pozitív vagy negatív irányban, a méhem miatt feltétlenül szeretnék elmenni máshová is.

Vagy szerintetek a klinikai uh-gép jónak számít? (emlékeim szerint láttam ennél sokkal élesebb képet adó gépet is, de persze nem értek hozzá.)


2011. ápr. 27. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Barna-Med Plussz Kft.

1113 Budapest, Bartók B. út 92-94. 4.em. 23.

Itt keresd Szántóné Kálmán Mária szonográfust

Már a második babámmal járok hozzá és szuper!

2011. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lemaradt :TELEFON: 06-1-209-4949
2011. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

praxis 4D maganrendelo,,

budapest xi,bartok bela ut 92-94 ,4 emelet 20.

tel : (30)414 8886,(1)385 8495,

Győrfi Mátyás szonográfust keresd nagyon ajanlom !!

2011. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig itt csinálták. Nagyon jók.

[link]

Főleg Bács Éva nagyon jó.

2011. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 28. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

dr. Hajdú Krisztina szülész-nőgyógyász-genetikus

2011. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!