Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérlek ajánljatok, olyan...

Kérlek ajánljatok, olyan bababoltot Budapesten, ahol az alábbi dolgokat jó áron és jó minőségben megkapom?

Figyelt kérdés
Etetőszék, csúszásgátló a kádba és biztonsági rács/kerítés itthonra.
2010. szept. 24. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hmm...nekem elsőnek az ikea jutott eszembe.Ott van jó áron etetőszék, talán 3000 ft, van kiskád, amiben van csúszásgátló, ez 2000 ft és van ilyen rács is, az drágább azt hiszem, 10körül van, de mondjuk nem tudom máshol mennyiért lehet kapni.És bizti van simán csúszásgátló is
2010. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az IKEA jutott szembe. Sima fehér csúszásgátlóra 1000 Ft körülre emlékszem. De a weboldalukon mindennek az árát és a képét megtalálod. Family kártyával egyéb kedvezmények is vannak.
2010. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csúszásgátlót és biztonsági rácsot szerintem is az Ikeában kapsz jó áron és jót. (A bababoltokban kapható csúszásgátlók semmit nem érnek, csak jobban csúszik, mint a kád. Mindenképp nyersgumi szerűséget vegyél, ne szilikonosat vagy műanyagot!!!)


Az etetőszéket át kell gondolni. Az ikeás egyszerű szék jó, egy nyugis nagyobb babának. De ha dönthetőt keresel, vagy 5 pontos öveset, akkor érdemes körbenézni neten. (Nekünk a második gyereknek muszáj volt 5 pontos öveset menni, mert 10 hónaposan 10 másodperc alatt felállt a 3 pontos öves régi etetőszékben.)

2010. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az IKEA-ra gondoltam. Egyrészt olcsó, s minden, amit írtál elérhető áron beszerezhető. Persze nem olyan nagy a választék, mint egy bababoltban, de szerintem nagyon jók!
2010. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Mi ilyen vidám kis csúszásgátlót vettünk, jó vastag, jól tapad a kiskádhoz a tappancsaival, a baba nem tudja felszedni magától a kád aljáról és direkt kiskádakba való méret.

[link]


Etetőszékből pedig nagyon sokféle van és sokat is tudnak, tehát tényleg azt kell választani, amit jó minőségűnek érzel. Nekünk nagyon bevált a Baby Design Pepe etetőszék. Könnyű tisztán tartani, dönthető, leengedhető, stb.

[link]

2010. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok.

Ha jól látom a belinkelt babaszafaris csúszásgátlót, én is ilyesmiről beszéltem. Ez olyan "igazi" gumi anyagú, (ugye jól látom, kedves válaszoló?)


A Babaszafarit én is ajánlom, jó kis bolt. Mi ott vettük a babakocsinkat és az etetőszékünket.

2010. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2010. szept. 25. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!