Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie de még semmi. Nem bírtam ki ezért csináltam egy tesztet a nemvárt napján ami - lett. Túl korán csináltam?

Figyelt kérdés
Mindjárt megjön érzésem van de csak rövid ideig tart és nem görcsölök úgy ahogy szoktam. Tegnap egész este hányingerem volt nem bírtam aludni azóta semmi.Sokat járok pisilni de keveset. Melleim csak akkor érzékenyek ha megnyomom. 7 hónapja próbálkozunk. Lehetek terhes? kérlek válaszoljatok mert nemtudom mi lehet velem.. nem szokott késni.
2009. febr. 25. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván tul korán csináltad.Probáld meg holnapután is,mert a hcg másfél naponta duplázodik meg.
2009. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

szia!

szerintem várj még pár napot és akkor sem jön meg, csinálj egy tesztet! Lehet hogy csak korai volt a teszt!

ha pedig nem jön meg és a teszt is negativ, akkor szerintem keresd fel a nődokidat, mert lehet más áll a háttérben!

szoritok neked! és pozitivos tesztelést kivánok!

2009. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokaknak későn mutatja ki a teszt a terhességet,függ az érzékenységétől is.2-3 nap múlva próbáld meg megint.A megjön érzés a terhesség jele is lehet :)

Nekem is az volt!

2009. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajna ma megjött:(
2009. febr. 28. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom! fel a fejjel! Teljes gözzel előre és a következő ciklusban sikerülhet! :)
2009. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!