Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvannak záródva a petevezeték...

Elvannak záródva a petevezetékeim, mégis terhes vagyok? Múlthéten kedden kellett volna megjönnie, és ma csináltam tesztet. Pozitív lett.

Figyelt kérdés
Kezdtük volna már a lombik programot, ha meg jön a mostani menstruációm, de nem jött meg. A teszt pozitív lett. Létezik ilyen? Vagy a teszt rossz? Holnap csinálok egy másikat reggel. Hallottatok már ilyenről?
2011. aug. 11. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul.gratula,de holnap is irj lécci!!
2011. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%

Én is gratulálok!Sose hallottam még ilyet!

Holnap írj.

2011. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedjünk! Milyen teszt volt?
2011. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de szép lenne!!!! Majd írd meg, hogy mi a helyzet! Szurkolok!!! :D
2011. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok! Holnap mindenképp tesztelj megint és írd meg mi lett!

Ha valóban az is pozitív, keresd meg az orvosod, nehogy véletlen méhen kívüli terhesség legyen!

VAN REMÉNY! Lombik elötti hónapban, elzáródott petevezetökkel és sikerült!

Tényleg csak gratulálni tudok!

2011. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Jujj nagyon szorítok, hogy ez a pozi teszted igazi legyen:)
2011. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szorítok Nektek! Valószínű mégsem teljesen záródott a petevezeték szerencsére!Nekem is azt mondták, hogy 50%, hogy lesz babám.Erre 2 hónap múlva várandós lettem.Most 2 éves nagyfiú.Vannak még csodák!

Várjuk a jó híreket!:)

2011. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!:)

6. éve várjuk már a csodát. Miután 2 csíkos lett, 1 óráig csak bőgtem:)

A hsg papíromon az szerepelt, hogy a bal oldali petevezető nagy nyomásra megnyílt, a másik teljesen zárt. Májusban volt egy laparotómia műtétem, mert úgy volt hogy ki kell venni őket. De nem vették ki, mert se begyulladva nincs, sem pedig tele folyadékkal. Én arra gondolok, hogy a műtét során szerintem ahogy megbolygatták történhetett valami. Holnap reggel megcsinálom a tesztet, és utána irány a nődoki:)

2011. aug. 11. 20:59
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
juj, de jó! csodák márpedig vannak! holnap lécci írj!
2011. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon együtt érzek Veled/Veletek!

Mi is több mint négy évet vártunk, hogy babánk lehessen.

HSG után kiderült az egyik petevezetékem teljesen el van záródva a másikat nagyon nehezen de sikerült átjárhatóvá tenni... következő hónapban terhes lettem... most a szobájában alszik a 7 hónapos kislányunk!

Nagyon drukkolok Nektek!!!!!

2011. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!