Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell 3 hónapot várni...

Miért kell 3 hónapot várni vetélés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyhónapja és egy hete volt missed ab-om.Sajnos 6 hetesen elhalt a baba.A műtét után pontosan 28. napon rendesen megjött a mensesem.

Annyira szeretnék babát!!!!Mindenképp kikell nekem 3 hónapot várni(illetve 2 hónap lenne még.)???????????Ha igen,miért????

Annyira hajt az ösztönöm,hogy megőrülök!

Van esetleg olyan aki hamarabb lett terhes mint a megadott várakozási idő?

Kérlek,segítsetek!

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!


2011. márc. 28. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lett volna egy bátyám, anyám a 7. hónapban vesztette el (valószínűleg ma ez már nem történne meg...). A vetélés után még egy műtétje volt, ráncba szedték a méhét, hogy még egyáltalán vállalhasson gyereket. A doki azt mondta neki, hogy fél évig ne essen teherbe. Állítólag két hónap múlva útnak indultam (akarva/akaratlan). És itt vagyok, már én is két csoda anyukája. :o)
2011. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Erre azt tudom mondani hogy próbáld meg . Általában akkor szoktak 3 v. több hónapot mondani ha idős terhesség volt ami elhalt.


Nálad ez nem áll..nyugodtan megpróbálhatjátok.


Sok sikert!!

2011. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

2. vagyok..


Egyébként igen ... csak kimaradt. elhalt 5 hetes terhessség után a köv. ciklusban lettem várandós.

2011. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!!!!Nagyon szépen köszönöm!!!!Egy kőszikla esett le a szívemről úgy érzem!!!!Köszönöm NEKTEK!!!!!!!
2011. márc. 28. 15:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem is 6 hetesen halt el, 8 hetesen volt missed ab-om. Nekem is 3 hónapot mondtak, de mi csak egy menstruációt vártunk meg (annyit mindenképp kell viszont!!!) de rögtön nem sikerült, csak a 3. hónapban! :) Ma már 2,5 éves.


Amúgy azért mondják, hogy a "kaparás" után a méh nyálkahártya jól vissza tudjon vastagodni, mert abban tapad meg az embrió, és ha vékony, akkor hiába jön létre a fogamzás, de nem tud megtapadni. Ez amolyan "vészbiztonsági tanács".

2011. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Igen ahogy az utolsó v. mondja .. mégha elhalt baba miatt is van a mütét lekaparják a méhet cu kanállal- küretkanál- és ott az új terhesség előtt meg kell hogy vastagodjon a méh nyálkahártya.


lényegében a lelki felkészülésen túl ez a döntő hogy mikor lesz újra baba.

2011. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta,hogy ez csak biztonság kedvéért van,mármint a 3 hónap,de ha össze jön a baba akkor megtámogatják gyógyszerrel.Nekünk 8 hónapot váratott a babó magára,nagyon kész voltam én is mindig amikor megjött 1 napig csak bőgtem!Barátcserjét és méh pempőt kezdtem el szedni és (ha ez segített?)abba a hónapban össze is jött a baba.
2011. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK az eddigi válaszokat!!!Nagyon hasznosak voltak számomra!Természetesen az első mensi megvolt már."Belevágunk" a párommal,és majd a természet eldönti milyen hamar lehet újra babaám!Remélem minél hamarabb..
2011. márc. 28. 17:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak legyél nagyon nyugodt és ne görcsölj rajta(annyira)!Sok sikert és minél előbbi pozitív tesztet és egészséges terhességet kívánok!
2011. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!:)
2011. márc. 29. 05:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!