Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

12 napja késik a menstruációm.múlt hét szerdán egész éjszaka hánytam azóta hányingerem van délelőttönként. a hasam nem fáj inkább néha egyik oldalon máskor másik oldalon beszúr.tegnap nagyon égett a gyomrom:S a melleim nem fájnak egyáltalán,nem is feszülnek.pedig ovu után mindig szoktak.a hőm napok óta fent van bár nem mértem egész hónapban.már letettem róla:(

szerintetek teszteljek vagy mi lehet a baj?

elkezdtem szedni 1 hónapja algakapszulát.annak lehet ilyen mellékhatása ,hogy nem jön meg tőle?egyszer 2 hete éreztem h nagyon görcsöl a hasam egyszer meg 4 hete.utolsó menses febr 17.-én volt.28 naposak a ciklusaim.


2011. márc. 29. 10:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Én már rég teszteltem volna, nem is értem hogy bírod. Próba, szerencse!
2011. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

azért nem gondoltam h baba van a dologban mert a pajzsmirigyem miatt nem sikerült az elmúlt 1 évben a baba:(

és már nem akarom magam elbízni:(

2011. márc. 29. 10:18
 3/38 anonim ***** válasza:
Tesztelj az a biztos! 12 napos késésnél én már megőrültem volna ha nem tesztelek vagy valami.
2011. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
rendeltem clearblue tesztet a netről mert itt nem lehet kapni sehol.holnap megcsinálom.szurkoljatok Lányok!megírom holnap ha megcsináltam.
2011. márc. 29. 10:21
 5/38 anonim ***** válasza:

10:20-as vagyok

Mi 2 éve próbálkozunk és vasárnap teszteltem pozit pedig már én is lettem róla hogy valaha sikerül. Szóval fel a fejjel tesztelj és drukkolok!

2011. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 29. 10:23
 7/38 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Remélem jó hírekkel jössz!
2011. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok neked:) nekem pajzsmirigyalulműködésem volt , meg magas prolaktin szintem azért nem jött a baba, aztán egyszer még is csak terhes lettem:) szóval nem lehetetlen:)
2011. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
nekem is alulműködik sajnos.3,9-es.köszönöm neked is:)
2011. márc. 29. 11:21
 10/38 anonim ***** válasza:
Szia! Megcsináltad a tesztet?
2011. márc. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!