Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Soron kívüli peteérés miatti...

Soron kívüli peteérés miatti terhesség előfordulhat?

Figyelt kérdés
A ciklusaim elég szabályosak szoktak lenni(28-31 naposak),menstruációm nem szokott kimaradni ok nélkül,illetve sokat késni,stb.Március 18-án jött meg a menzeszem majdnem egy hetes késéssel(már reménykedtünk is a párommal,hátha baba van a dologban),és 22-23.án múlt el.Hétfő óta az alhasamban nagyon furcsa érzés van,mindennap visszatérő jelleggel,a méhem tájékán,mintha csiklandozna,kicsit,nem fájdalmasan feszegetne,"húzna",de minimális,nem közelíthető a menstruációs görcsökhöz.Korábban még soha nem éreztem hasonlót.Mozgásra,erőteljes hajolásra,erőlködésre időnként jobban érzem.Tegnap óta reggel 9-től kb 12,1-ig nagyon hányingerem volt,szédelegtem,émelyegtem.Ma is megismétlődött,pont így reggel 8,9-től kb délig.Lehetek terhes úgy,hogy az ovulációnak elvileg mostanában,a napokban kellene még csak megtörténnie?Lehetett hamarabb,a menzeszem után egy "soron kívüli" peteérésem?
2011. ápr. 1. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az vagy is, annak még nincsenek tünetei. Szerintem csak beleéled magad.
2011. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetett, de mivel a mensid csak most múlt el, szerintem sem okozna ennyire egyértelmű tüneteket. Viszont ha a tüneteidet tényleg baba okozza, az azt jelenti, hogy már a teszt is kimutatná.
2011. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire vélni egyébként a tüneteket.Pisilni is nagyon sokat járok.Nem csináltam még tesztet,ha van is valami,korainak tartom a tesztelést.
2011. ápr. 1. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz, mert ha ahhoz elég hcg van a szervezetedben, hogy tüneteket okozzon, akkor bármelyik tesztnek ki kell mutatnia.
2011. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!