Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg kitolja a ciklust a...

Tényleg kitolja a ciklust a cickafark, málnalevél, palástfű kombináció?

Figyelt kérdés
Nekem, mindig 28 naposak a ciklusaim és ma kellett volna megjönni, de semmi és a ma reggeli tesztem is negativ lett!
2009. febr. 26. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem kavart be. Szintén 28 napos a ciklusom.

2009. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, akkor még van remény:)!
2009. febr. 26. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Halihó!

1. vagyok. Csináltál újabb tesztet? Mi lett??

2009. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Te milyen aranyos vagy, hogy érdeklődsz! Nem , nem mertem! De még mindig nem jött meg!!! :) Gondoltam holnap reggel próbálkozom, csak nincs itthol teszt, úgyhogy még el kell szaladnom venni egyet, csak félek, megveszem és megjön! Tudod, Morphie törvénye! De mindenféle képpen megírom, holnap, hogy mi lett az eredmény! Köszönöm mégegyszer!
2009. febr. 27. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ok, várom! reméljük, + lesz!
2009. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos tegnap éjszaka megjött! Minden köszönök, nagyon aranyos vagy, hogy tartottad bennem a lelket! Mondtam én Morphie törvénye! Talán majd következő hónapban szerencsésebbek leszünk!
2009. febr. 28. 08:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden jót és mihamarabbi pozitív tesztet kívánok nektek!
2009. febr. 28. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :-(

Remélem, a következő hónapban már nem fogsz csalódni!

2009. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!