Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a fogamzásgátló...

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését mert babát szeretnénk, és millió pattanás jött ki a karjaimon és hátamon. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és millió pattanás jött ki a karjaimon és hátamon. Mit tehetnék ellene?

Már egyszer feltettem ezt a kérdést szépség témakörben, sajnos nem kaptam rá érdemi választ. Lassan már ujjatlan vagy kivágott felsőt sem tudok felvenni.Teljesen el vagyok keseredve.. :( A fogamzásgátló szedése előtt és alatt sosem volt pattanásom, most meg már a pattanások helyei is megmaradnak..Kérlek segítsetek :(

Persze a babáért mindent, de Ő még várat magára, 3 éve próbálkozunk...


2009. febr. 27. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ugyanígy voltam! Nekem ami segített, az a bioptron lámpa volt és kozmetikusnál ultrahangos kezelés. Az ultrahangos kezelés kicsit drága volt, így azt nem csináltam sokáig. Nekem még a szoli segített sokat. További szép napot! És mielőbbi babásodást! :)
2009. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! Feltétlenül kipróbálom a lámpát, hátha segít, köszönöm! :)

Nem vagyok nagyon szoliba járó, de akkor kipróbálom.:) Ez nem befolyásolhatja a teherbeesést, ugye?

2009. febr. 27. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lámpa tényleg nagyon jó! Sőt, ha használod a pocidon, mág a babaprojekben is segíteni fog! ;) A szolit nem kell túlzásba vinni! Csak kevés időre mondjuk egy párszor elmész mindien héten egyszer a legkevesebb időre, aztán később elmész kéthetente. Én sem jártam addig, míg nem jöttek ki rajtam a tinijelek a gyógyszer abbahagyása után! De segített! És mostmár van hogy csak mensi után megyek el egyszer! :) Első válaszoló voltam
2009. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt: a teherbeesést nem gátolja! A szaunára mondják, hogy azt elvileg nem szabad...
2009. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

milyen színnel a biotron lámpa?

Ne akadj ki kicsit gusztustalan de hatásos dolog a pattanásra. Egy természet gyógyászt javasolta nekem mikor heges volt a hátam mellkasom karom a pattanásoktól.

Reggeli első vizelettel kend be a problémás felületet és ha megszáradt tusolj le...

2009. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is amikor abbahagytam 5 év után a fogamzásgátlót úgy néztem ki mint egy serdülő tini. nagyon meg voltam ijedve. A kozmetikusom azt mondta próbáljak meg szolizni, az már sok ilyen esetben segített. És tényleg bejött, legalább is nekem...aztán szépen visszaállt minden már csak akkor voltam egy kicsit pattanásos mielőtt megjött a mensim, de ekkor már csak inkább az arcom.

2009. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az abbahagyás után 3 hónapig volt ez, Aknesol növényi oldattal ecseteltem be végül minden este. Szépen elmúltak 2 hét alatt.

De ettől még a hormonrendszer persze nem állt vissza, ahhoz nekem több mint fél év kellett. :(

2009. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Minden kedves Válaszoló! :) Nagyon szépen köszönöm a segítséget, el sem hiszem hogy végre talán helyrejöhet a bőröm!! Eddig több bőrgyógyásznál is voltam, de csak annyit mondtak hogy majd elmúlik...

Ráadásul van otthon biotron lámpánk, de eddig nem használtuk. :) Szolit meg ma akkor el is kezdem..

Még egyszer nagyon köszönöm!! :)

2009. febr. 27. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok! :) Tényleg használd a lámpát a pocakodra is, mert nagyon sokat segít neked és majdan a babának is! ;) Mindenképpen számolj be, hogy mennyire voltak sikeresek a javasoltak! Kívánom, hogy mielőbb babásodj! Azt is oszd meg velünk! :)
2009. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!